Uczta dla wron. Cienie śmierci
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 15917)

Uczta dla wron. Cienie śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 36.19
Audiobook - najniższa cena: 37.73
wciąż za drogo?
42.30 złpremium: 28.20 zł Lub 28.20 zł
36.19 zł Lub 32.57 zł
41.83 zł Lub 37.65 zł
47.00 zł
47.00 zł
34.98 zł
40.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po śmierci króla potwora, Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie jak nasiona rzucone na jałową ziemią. Jednakże, jak po każdym wielkim konflikcie, wkrótce zaczynają się zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem. W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów... To czas, gdy mądrzy i ambitni, podstępni i silni, zdobędą umiejętności, siłę i magiczne talenty potrzebne, by przeżyć straszliwy okres, jaki ich oczekuje. Czas, w którym szlachetnie urodzeni i prości ludzie, żołnierze i czarodzieje, skrytobójcy i mędrcy muszą połączyć siły, ponieważ na uczcie dla wron jest wielu gości, ale tylko nieliczni ujdą z niej z życiem...

Dostpne już zamknięcie czwartego tomu "PIEŚNI LODU I OGNIA":

Uczta dla wron: Sieć spisków

"Prawdziwa uczta dla fanów fantasy!"

                                                                                                                                  "Associated Press"

Uczta dla wron. Cienie śmierci od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kłamstwo płynące z dobroci serca nie jest takie złe.
Milczenie jest przyjacielem księcia. Słowa są jak strzały. Gdy już je wypuścisz, nie możesz ich przywołać z powrotem.
Wszyscy ludzie kłamią kiedy się boją
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Po przeczytaniu tej części można odnieść wrażenie, że została opisana lekko na siłę. Ale jeśli ktoś przeczytał poprzednie części to siłą rzeczy wciągnie się również i w tę, choć trzeba przyznać, że akcja trochę spowalnia to i tak nie można pominąć niczego co dzieje się w książce bo wszystko nabiera odpowiedniego sensu w późniejszych częściach.

 • Awatar

  7/10

 • Awatar

  Do tej pory najsłabsza część cyklu. (7/10)

 • Awatar

  W końcu! W końcu autor uśmiercił Joffreya! Czekałam na to od początku serii. To była najbardziej czarny charakter, jaki do tej pory spotkałam w książkach. Mały, bezwzględny sadysta, który znęca się nad słabszymi. Ale już go nie ma i całe szczęście. A w książce nadal się dzieje, chociaż były momenty, że marzyłam o tym, aby już dotrzeć do końca.
  Jestem trochę zaskoczona tym, że autor tak dziwnie podzielił tomy - nic tutaj nie ma o losach Jona i Daenerys. Być może dlatego tak ciężko czytało się tą część, ponieważ brakowało mi moich ulubionych bohaterów.
  Sansa i Tyrion, oskarżeni o królobójstwo zwiali z Przystani Królewskiej - każdemu z nich ktoś inny udzielił pomocy. Wątek Sansy w tym tomie był zdecydowanie najciekawszy

 • Awatar

  Po zakończonej przygodzie z „Nawałnicą mieczy”, której szybka akcja pomogła w przemknięciu przez dwie części trzeciego tomu sagi „Pieśni Lodu i Ognia”, z marszu zabrałem się za kolejny, już czwarty tom tej opowieści, a dokładniej za jego pierwszą część, noszącą tytuł „Uczta dla wron. Cienie śmierci”. Od razu daje się zauważyć znaczne zwolnienie tempa i pojawia się wielu nowych bohaterów. Znowu trzeba odwiedzać „listę obecności” załączoną do książki, która jest bardzo pomocna. Nowo poznani bohaterowie bowiem mylą się i nie zawsze czytelnik jest w stanie zapamiętać czy w danym wydarzeniu uczestniczyła ta postać, czy może zupełnie inna. W fabule zanikają echa bitew i szczęk oręża a do głosu znowu dochodzi bezpardonowa walka o władzę i panowanie. Po woli zaczynam się zastanawiać jakież to pomysłu zawrze w kolejnej części czwartego tomu, zatytułowanej „Uczta dla wron. Sieć spisków”. Muszę też przyznać, że z kart powieści zaczyna powiewać lekko nudą, a czytanie o aspektach politycznych nie zawsze mogę nazwać przyjemnością. Zbyt dużo muszę nasłuchać się w swoim, dziwnym kraju o polityce, aby z zachwytem zaczytywać się o niej w książce.
  Zauważalny staje się także fakt, że autor w tej części skupia się bardziej na losach swoich bohaterek. Mężczyznom poświęca zaledwie kilka wątków. Moją ulubioną postacią staje się teraz Brienne z Tarthu, której losy i przygody śledzę z wielkim entuzjazmem.
  Zaczynam się też bać o tempo akcji w kolejnej części opowieści.

 • Awatar

  Umarł król - niech żyje król. Tylko który? Chętnych do tronu coraz więcej, do zemsty również. W tym tomie autor poświęcił więcej uwagi bohaterom drugiego planu. Polecam

 • Awatar

  W tym tomie sagi akcja zwalnia za to zostają ukazanie kuluary politycznych rozgrywek o tron.

Warto zerknąć