ebook W komnatach Wolf Hall
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 111891)

W komnatach Wolf Hall
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.20
Audiobook - najniższa cena: 32.26
wciąż za drogo?
38.60 złpremium: 24.90 zł Lub 24.90 zł
33.20 zł Lub 29.88 zł
37.35 zł Lub 33.62 zł
41.50 zł
34.86 zł 20% rabatu
37.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Anglię od katastrofy dzieli uderzenie serca. Jeśli król poniósłby niespodziewanie śmierć, nie pozostawiwszy męskiego potomka, kraj może ogarnąć wojna domowa. Henryk VIII pragnie unieważnienia dwudziestoletniego małżeństwa i Anny Boleyn. Zarówno papież, jak i cała katolicka Europa sprzeciwiają się jego pragnieniom. Dążenie monarchy do wolności sieje zniszczenie – pierwszą ofiarą pada jego dotychczasowy najbliższy doradca, kardynał Wolsey; następstwem jest wieloletnia walka pomiędzy Kościołem i Koroną. Gdy trwa impas, na scenie pojawia się Tomasz Cromwell, osobowość sama w sobie, idealista i oportunista, znawca ludzkich dusz i charakterów i demon energii...

W komnatach Wolf Hall od Hilary Mantel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Przy ustanawianiu prawa wypróbowuje się słowa, badając ich skrajne znaczenia i ostateczną moc - tak jak zaklęcia muszą zmieniać świat realny i tak jak zaklęcia działają tylko wtedy, gdy ludzie w nie wierzą.
Przeszkody są po to, by je usuwać, emocje należy studzić, zaś węzły rozwiązywać.
Albowiem za każdą historią kryje się inna historia.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Oczekiwałem chyba czegoś innego, ale nie jest to zła książka.

  • Awatar

    Trochę się zawiodłam, ale może miałam po prostu inne oczekiwania. Książka bardzo rzetelnie napisana, dla wielbicieli epoki cenna lektura.

  • Awatar

    Inne spojrzenie na historię Henryka VIII, spojrzenie poprzez życie Tomasza Cromwella, szarej eminencji angielskiego dworu. Historia zdobywania wpływów, zaufania, intryg. W tle zaś Anna Boleyn dążąca do zajęcia miejsca u boku króla. Kapitalna wizja quasi-historyczna 16 wiecznej Anglii, słusznie uhonorowana Nagrodą Bookera.

Warto zerknąć