ebook Wojna w blasku dnia. Księga 2
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 6622)

Wojna w blasku dnia. Księga 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.58
Audiobook - najniższa cena: 32.48
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
23.58 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
26.17 zł
27.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga księga opowieści o świecie, w którym po zmroku na świat wychodzą demony. Tylko Arlen i Jardir mogą stoczyć z nimi wojnę w blasku dnia. Wygrać albo przepaść na zawsze... W świecie, w którym nocą ludzkość chroni się przed atakiem demonów, a dzień przynosi rozgrywki polityczne i walkę o władzę, tylko dwóch mężczyzn może stanąć na drodze Otchłańcom. Jednego z nich wspiera kobieta z nożem...Peter V. Brett to prawdziwy mistrz gatunku! Jest dziś tak rozpoznawalny jak George R. R. Martin, Robert Jordan czy Terry Brooks. Powieści z cyklu demonicznego – „Malowany człowiek”, „Pustynna Włócznia” oraz „Wojna w blasku dnia” – podbiły księgarskie rynki całego świata.

Wojna w blasku dnia. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Rewelacja. Ten cykl to jedna z najlepszych powieści fantasy jakie czytałam. "Malowany człowiek" czyta sie z zapartym tchem, "Pustynna włócznia" jest dopełnieniem pierwszej części, a wszystko spojone w trzecim tomie "Wojna w blasku dnia". Pomimo pokaźnych rozmiarów książki czyta się błyskawicznie. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli gatunku, ale też dla tych, którzy do fantasy chcą się przekonać ;)

Warto zerknąć