ebook Zagadka Diamentowej Doliny
4.43 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Zagadka Diamentowej Doliny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.69
Audiobook - najniższa cena: 29.90
12.69 zł Lub 11.42 zł
19.99 zł
21.99 zł Lub 19.79 zł
13.72 zł
13.99 zł
13.99 zł
14.50 zł
15.92 zł
17.79 zł
18.00 zł
19.99 zł
21.99 zł
Inne proponowane

Śledztwo! Łowcy skarbów! Zemsta!

Kiedy ciotka Barbara zaprasza Anię i Bartka na ferie zimowe na Tasmanię, wydaje się, że nic lepszego nie mogło się zdarzyć. Tym bardziej, że ciotka zaplanowała wyjątkową atrakcję dla siostrzeńców: poszukiwanie złota! Rodzinna wycieczka szybko jednak zmienia się w śledztwo, które prowadzi Ostrowskich do tragedii sprzed setek lat. Jednak nie wszyscy chcą, aby prawda wyszła na jaw… Ktoś psuje samolot, którym lecą Ania i Bartek, i nawet Griffinowi nie udaje się uniknąć rozbicia w środku niezbadanych lasów! Jak wiadomość o katastrofie przyjmą Mary Jane, Jim i Martin? Wydaje się, że w cieniu takiej tragedii sprawa Williama Dickinsa musi poczekać. Tylko czy duchy z przeszłości dadzą tak łatwo za wygraną? I czy Gardnerowie pozwolą, aby bezwzględni łowcy skarbów uniknęli kary?

Zagadka Diamentowej Doliny to już piąty tom bestsellerowej serii Kroniki Archeo!

Mordercze pustkowia i dzika dżungla, zagadki i pościgi. Oraz pytanie, które wisi w gorącym australijskim powietrzu: Czy na widok diamentów wielkości pięści każdy traci głowę? Sprawdźcie sami!

Piąty tom bestsellerowej serii Kroniki Archeo.

Poprzednie części:

I – Tajemnice klejnotu Nefertiti
II – Skarb Atlantów
III – Sekret Wielkiego Mistrza
IV – Klątwa złotego smoka 

Zagadka Diamentowej Doliny od Agnieszka Stelmaszyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć