ebook Zagadka Diamentowej Doliny
4.43 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Zagadka Diamentowej Doliny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.10
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.06 zł
21.99 zł Lub 19.79 zł
17.06 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
13.10 zł
14.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Śledztwo! Łowcy skarbów! Zemsta!

Kiedy ciotka Barbara zaprasza Anię i Bartka na ferie zimowe na Tasmanię, wydaje się, że nic lepszego nie mogło się zdarzyć. Tym bardziej, że ciotka zaplanowała wyjątkową atrakcję dla siostrzeńców: poszukiwanie złota! Rodzinna wycieczka szybko jednak zmienia się w śledztwo, które prowadzi Ostrowskich do tragedii sprzed setek lat. Jednak nie wszyscy chcą, aby prawda wyszła na jaw… Ktoś psuje samolot, którym lecą Ania i Bartek, i nawet Griffinowi nie udaje się uniknąć rozbicia w środku niezbadanych lasów! Jak wiadomość o katastrofie przyjmą Mary Jane, Jim i Martin? Wydaje się, że w cieniu takiej tragedii sprawa Williama Dickinsa musi poczekać. Tylko czy duchy z przeszłości dadzą tak łatwo za wygraną? I czy Gardnerowie pozwolą, aby bezwzględni łowcy skarbów uniknęli kary?

Zagadka Diamentowej Doliny to już piąty tom bestsellerowej serii Kroniki Archeo!

Mordercze pustkowia i dzika dżungla, zagadki i pościgi. Oraz pytanie, które wisi w gorącym australijskim powietrzu: Czy na widok diamentów wielkości pięści każdy traci głowę? Sprawdźcie sami!

Piąty tom bestsellerowej serii Kroniki Archeo.

Poprzednie części:

I – Tajemnice klejnotu Nefertiti
II – Skarb Atlantów
III – Sekret Wielkiego Mistrza
IV – Klątwa złotego smoka 

Zagadka Diamentowej Doliny od Agnieszka Stelmaszyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć