ebook Ślepy instynkt
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 292)

Ślepy instynkt

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć

Mała ośmioletnia niewidoma dziewczynka bawiąca się w ogrodzie zostaje w upalny dzień uprowadzona. W tym czasie jej rodzice – bezrobotny ojciec i matka sprzątaczka – śpią kompletnie pijani, zaś brat, który miał na nią uważać poszedł grać w piłkę z kolegami. Sprawca nie pozostawił po sobie żadnych śladów. Ciała dziewczynki nigdy nie znaleziono. Policja nigdy nie rozwiązała zagadki. Po dziesięciu latach porwana zostaje z zakładu dla upośledzonych dzieci niewidoma ośmioletnia dziewczynka, zadziwiająco podobna do dziecka uprowadzonego przed laty. Sarę porzuciła matka alkoholiczka, zaś ojciec jest nieznany. Prowadząca śledztwo komisarz Franciszka Gottlob łączy ze sobą oba przypadki, podejrzewając, że może chodzić o pedofila, który ujawnił się po latach. Tym razem jednak sprawca pozostawił ślad. Policja znalazła w miejscu, gdzie czatował na dziecko ślady spermy…

Ślepy instynkt od Andreas Winkelmann możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ależ mnie ta książka zaintrygowała! Od pierwszych rozdziałów, które są krótkie więc szybko się czyta. Postępowanie porywacza było niesamowicie interesujące, bardzo chciałam wiedzieć, co nim kieruje. Bo jakie są motywacje brata jednej z ofiar było dla mnie jasne - czysta chęć zemsty. Ale jak dobrze opisana! Czasem miałam wrażenie, że doskonale rozumiem jego uczucia. Niestety porywacza nie rozumiem do tej pory. O ile wszystko inne było wręcz doskonałe, to jego umysł pozostaje zagadką. A szkoda, bo właśnie to było najlepsze w tej historii. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

  • Awatar

    Wspominałem już kiedyś, że Wydawnictwo Sonia Draga wykonuje kawał świetnej roboty tworząc serię wydawniczą „Kryminał” i wydając w niej niesamowite książki. Kolejną z nich, która udało mi się przeczytać jest thriller zatytułowany „Ślepy instynkt” autorstwa Andreasa Winkelmanna.
    Powieść ta należy do takich, które wciskają w fotel i nie pozwalają na momenty wytchnienia. Jest bardzo mroczna a jej wielowątkowa fabuła nie pozwala czytelnikowi na szybkie wyjaśnienie zagadki. Po mimo wielu tropów, które zdawać by się mogło, doskonale służą do przybliżenia się do rozwiązania śledztwa, zakończenie powieści jest dla czytelnika ogromnym zaskoczeniem i emocjonującym odkryciem. Dużym walorem tego elektryzującego thrillera jest plastyczny język autora, który wspomaga wyobraźnię i zwiększa odbierane z lektury wrażenia. Uwaga, osoby bojące się pająków nie mają w tej książce czego szukać!!