ebook Mróz
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 2028) Ilość stron (szacowana): 371

Mróz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.79
Audiobook - najniższa cena: 34.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
34.90 zł
27.99 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Marcin Ciszewski, autor bestsellerowej trylogii WWW, w skład której wchodzą powieści WWW1939COMPL, WWW1944WAWPL oraz Major, tym razem prezentuje trzymający w napięciu policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle.


FAKTY:
Nadkomisarz Jakub Tyszkiewicz. Zwykły glina z Komendy Stołecznej. Rutynowe śledztwo...
SCENERIA: Nowa epoka lodowcowa, temperatura -60 stopni Celsjusza, kilkumetrowa warstwa śniegu, zerwane przez wiatr linie energetyczne...
AKCJA: Trzęsienie na najwyższych szczeblach władzy w państwie...
REZULTAT: Na żądanie premiera, Tyszkiewicz ląduje w samym centrum kataklizmu...


Marcin Ciszewski za każdym razem zaskakuje czytelnika scenerią, która niezmiennie stanowi interesujące tło dla zmagań doskonale skrojonych bohaterów. A to właśnie bohaterowie poza świetnymi opisami walk są największym atutem prozy Ciszewskiego.
Konrad Sosiński, Wargamer

Mróz od Marcin Ciszewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Raczej dla miłośników jednostek specjalnych, wywiadu, szybkich akcji i dzielnych policjantów. Przeczytałam, choć raczej nie sięgnę po kolejną książkę pana Ciszewskiego, totalnie nie odnajduję się w politycznych klimatach. Jeśli ktoś lubi polecam.

  • Awatar

    Marcin Ciszewski znany jest doskonale czytelnikom ze swego cyklu "www" opowiadającego historię alternatywną II Wojny Światowej. Autor, kolejną swoja powieścią, zatytułowaną "Mróz", będącą świetnym thrillerem z gatunku political fiction, rozpoczyna nowy cykl powieści pt. "Jakub Tyszkiewicz". Akcja tej dynamicznej powieści stworzona jest w kilku wątkach, przedstawionych jednak w przystępny dla czytelnika sposób.
    Marcin Ciszewski uruchamiając swoje pokłady fantazji w bardzo obrazowy sposób kreśli akcję, zawierając w niej mieszankę tego, czego oczekujemy od doskonałych thrillerów. Osobiście stwierdziłem, że powieść ta jest z rodzaju galopującej sensacji, czyli takiej, która nie daje czytelnikowi możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu. Jest to też książka, po przeczytaniu, której żałuje się, że już się skończyła i na kolejne powieści autora czeka się bardzo niecierpliwie. Na szczęście jest jeszcze „Upał” i „Wiatr”.

Warto zerknąć