Mróz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.72 / 5.00
liczba ocen: 1727
Ilość stron (szacowana): 371
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.04 zł
22.96 zł
27.99 zł
28.00 zł
Pozostałe księgarnie
28.00 zł
22.40 zł
22.67 zł
22.93 zł
24.36 zł
25.20 zł
26.60 zł
27.99 zł
Opis:

Marcin Ciszewski, autor bestsellerowej trylogii WWW, w skład której wchodzą powieści WWW1939COMPL, WWW1944WAWPL oraz Major, tym razem prezentuje trzymający w napięciu policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle.


FAKTY:
Nadkomisarz Jakub Tyszkiewicz. Zwykły glina z Komendy Stołecznej. Rutynowe śledztwo...
SCENERIA: Nowa epoka lodowcowa, temperatura -60 stopni Celsjusza, kilkumetrowa warstwa śniegu, zerwane przez wiatr linie energetyczne...
AKCJA: Trzęsienie na najwyższych szczeblach władzy w państwie...
REZULTAT: Na żądanie premiera, Tyszkiewicz ląduje w samym centrum kataklizmu...


Marcin Ciszewski za każdym razem zaskakuje czytelnika scenerią, która niezmiennie stanowi interesujące tło dla zmagań doskonale skrojonych bohaterów. A to właśnie bohaterowie poza świetnymi opisami walk są największym atutem prozy Ciszewskiego.
Konrad Sosiński, Wargamer

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Raczej dla miłośników jednostek specjalnych, wywiadu, szybkich akcji i dzielnych policjantów. Przeczytałam, choć raczej nie sięgnę po kolejną książkę pana Ciszewskiego, totalnie nie odnajduję się w politycznych klimatach. Jeśli ktoś lubi polecam.

  • Awatar

    Marcin Ciszewski znany jest doskonale czytelnikom ze swego cyklu "www" opowiadającego historię alternatywną II Wojny Światowej. Autor, kolejną swoja powieścią, zatytułowaną "Mróz", będącą świetnym thrillerem z gatunku political fiction, rozpoczyna nowy cykl powieści pt. "Jakub Tyszkiewicz". Akcja tej dynamicznej powieści stworzona jest w kilku wątkach, przedstawionych jednak w przystępny dla czytelnika sposób.
    Marcin Ciszewski uruchamiając swoje pokłady fantazji w bardzo obrazowy sposób kreśli akcję, zawierając w niej mieszankę tego, czego oczekujemy od doskonałych thrillerów. Osobiście stwierdziłem, że powieść ta jest z rodzaju galopującej sensacji, czyli takiej, która nie daje czytelnikowi możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu. Jest to też książka, po przeczytaniu, której żałuje się, że już się skończyła i na kolejne powieści autora czeka się bardzo niecierpliwie. Na szczęście jest jeszcze „Upał” i „Wiatr”.

Inne proponowane
Warto zerknąć