Mróz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.72 / 5.00
liczba ocen: 1985
Ilość stron (szacowana): 371
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.00 złpremium: 16.80 zł
23.80 zł
27.99 zł
28.00 zł
Pozostałe księgarnie
23.23 zł
-17% 23.24 zł
23.42 zł
23.79 zł
24.92 zł
25.20 zł
26.60 zł
27.99 zł
Opis:

Marcin Ciszewski, autor bestsellerowej trylogii WWW, w skład której wchodzą powieści WWW1939COMPL, WWW1944WAWPL oraz Major, tym razem prezentuje trzymający w napięciu policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle.


FAKTY:
Nadkomisarz Jakub Tyszkiewicz. Zwykły glina z Komendy Stołecznej. Rutynowe śledztwo...
SCENERIA: Nowa epoka lodowcowa, temperatura -60 stopni Celsjusza, kilkumetrowa warstwa śniegu, zerwane przez wiatr linie energetyczne...
AKCJA: Trzęsienie na najwyższych szczeblach władzy w państwie...
REZULTAT: Na żądanie premiera, Tyszkiewicz ląduje w samym centrum kataklizmu...


Marcin Ciszewski za każdym razem zaskakuje czytelnika scenerią, która niezmiennie stanowi interesujące tło dla zmagań doskonale skrojonych bohaterów. A to właśnie bohaterowie poza świetnymi opisami walk są największym atutem prozy Ciszewskiego.
Konrad Sosiński, Wargamer

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Raczej dla miłośników jednostek specjalnych, wywiadu, szybkich akcji i dzielnych policjantów. Przeczytałam, choć raczej nie sięgnę po kolejną książkę pana Ciszewskiego, totalnie nie odnajduję się w politycznych klimatach. Jeśli ktoś lubi polecam.

  • Awatar

    Marcin Ciszewski znany jest doskonale czytelnikom ze swego cyklu "www" opowiadającego historię alternatywną II Wojny Światowej. Autor, kolejną swoja powieścią, zatytułowaną "Mróz", będącą świetnym thrillerem z gatunku political fiction, rozpoczyna nowy cykl powieści pt. "Jakub Tyszkiewicz". Akcja tej dynamicznej powieści stworzona jest w kilku wątkach, przedstawionych jednak w przystępny dla czytelnika sposób.
    Marcin Ciszewski uruchamiając swoje pokłady fantazji w bardzo obrazowy sposób kreśli akcję, zawierając w niej mieszankę tego, czego oczekujemy od doskonałych thrillerów. Osobiście stwierdziłem, że powieść ta jest z rodzaju galopującej sensacji, czyli takiej, która nie daje czytelnikowi możliwości zaczerpnięcia głębszego oddechu. Jest to też książka, po przeczytaniu, której żałuje się, że już się skończyła i na kolejne powieści autora czeka się bardzo niecierpliwie. Na szczęście jest jeszcze „Upał” i „Wiatr”.

Inne proponowane
Warto zerknąć