ebook Układ doskonały
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 95123)

Układ doskonały
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.53 zł 20% rabatu
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.33 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ich układ doskonały zakładał małżeństwo z rozsądku, o miłości nie było mowy... Jeden z hitów na liście bestsellerów „New York Timesa” i „Wall Street Journal”. Aleksa McKenzie, porywcza właścicielka księgarni, odprawia miłosne czary, bo nie chce dopuścić do sprzedaży rodzinnego domu. Jedyny ratunek - bogato wyjść za mąż. Aleksa nie przewidziała, że jako oblubieńca wyczaruje sobie wpływowego biznesmena, a zarazem starszego brata najlepszej przyjaciółki, który przed laty złamał jej serce.Bogaty architekt Nick Ryan nie pali się do małżeństwa, lecz jeśli chce odziedziczyć koncern budowlany stryja, musi znaleźć sobie żonę, i to szybko. Gdy dowiaduje się, że kumpela siostry jest w dramatycznej sytuacji finansowej, składa jej propozycję nie do odrzucenia: małżeństwo na niby obwarowane konkretnymi zasadami – żadnych komplikacji, czysty układ biznesowy bez miłości, zero uczuć. Ich związek ma przetrwać rok.Można wytrzymać, prawda? Los uparł się jednak, aby zniweczyć starannie opracowany plan...

Układ doskonały od Jennifer Probst możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jakże splątaną tkamy sieć, gdy pierwsze kłamstwo idzie w świat.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    o przeczytaniu tej książki doszłam do wniosku, że Amerykanie to tępi, infantylni kretyni. Dlaczego? Bo książkę nadającą się na śmietnik wysłali na listę bestsellerów. Widocznie niewiele im do życia potrzeba: dwoje ciągle napalonych ludzi i conocny seks otwierający najgłębsze zakamarki duszy. To jest, gorsze niż najgorszy harlequin i tak żałosne, że aż momentami śmieszne. Tandeta i płycizna. Bohaterowie zakochali się w sobie uprawiając namiętną miłość i doszli do wniosku, że najlepszym sposobem na okazanie sobie tego uczucia jest....kolejna orgia w łóżku. W tej książce nie ma żadnych głębszych rozmów. Małżonkowie nie zastanawiają się nad motywacjami partnera, nie próbują się poznać inaczej niż w łóżku. Mówią tylko o pieniądzach, jedzeniu i bogactwie. Do tego sama autorka nie wie czy jej bohaterowie są wykształconymi inteligentami (ona podziwia malarstwo i prowadzi księgarnię, on jest najlepszym architektem w okolicy i słucha oper.), czy właśnie wyszli z rynsztoka (on chodzi do klopa, a ona kilkakrotnie ma ochotę rzygnąć.) A już sytuacja ze sworą psów zamkniętych w pokoju pełnym drogich mebli w nadziei, że nic nie zniszczą i nikt ich nie zauważy powaliła mnie głupotą autorki. I to proszę Państwa jest światowy hit literacki. Tylko Amerykanie potrafią zrobić przebój z takiej szmiry. Gratuluję kreatywności.
    Mam kolejną część tego dzieła, w której autorka opisuje losy krewnych i przyjaciół tej dwójki. Przeczytam, bo nie lubię oddawać nieprzeczytanych książek i dlatego żeby sprawdzić ile głupoty można jeszcze wymyślić.

Warto zerknąć