Układ doskonały
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.82 / 5.00
liczba ocen: 74076
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-21% 16.45 zł
29.90 zł
23.54 zł
24.52 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.44 zł
23.88 zł
24.82 zł
26.91 zł
26.91 zł
28.41 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Ich układ doskonały zakładał małżeństwo z rozsądku, o miłości nie było mowy... Jeden z hitów na liście bestsellerów „New York Timesa” i „Wall Street Journal”. Aleksa McKenzie, porywcza właścicielka księgarni, odprawia miłosne czary, bo nie chce dopuścić do sprzedaży rodzinnego domu. Jedyny ratunek - bogato wyjść za mąż. Aleksa nie przewidziała, że jako oblubieńca wyczaruje sobie wpływowego biznesmena, a zarazem starszego brata najlepszej przyjaciółki, który przed laty złamał jej serce.Bogaty architekt Nick Ryan nie pali się do małżeństwa, lecz jeśli chce odziedziczyć koncern budowlany stryja, musi znaleźć sobie żonę, i to szybko. Gdy dowiaduje się, że kumpela siostry jest w dramatycznej sytuacji finansowej, składa jej propozycję nie do odrzucenia: małżeństwo na niby obwarowane konkretnymi zasadami – żadnych komplikacji, czysty układ biznesowy bez miłości, zero uczuć. Ich związek ma przetrwać rok.Można wytrzymać, prawda? Los uparł się jednak, aby zniweczyć starannie opracowany plan...

CYTATY:
Jakże splątaną tkamy sieć, gdy pierwsze kłamstwo idzie w świat.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    o przeczytaniu tej książki doszłam do wniosku, że Amerykanie to tępi, infantylni kretyni. Dlaczego? Bo książkę nadającą się na śmietnik wysłali na listę bestsellerów. Widocznie niewiele im do życia potrzeba: dwoje ciągle napalonych ludzi i conocny seks otwierający najgłębsze zakamarki duszy. To jest, gorsze niż najgorszy harlequin i tak żałosne, że aż momentami śmieszne. Tandeta i płycizna. Bohaterowie zakochali się w sobie uprawiając namiętną miłość i doszli do wniosku, że najlepszym sposobem na okazanie sobie tego uczucia jest....kolejna orgia w łóżku. W tej książce nie ma żadnych głębszych rozmów. Małżonkowie nie zastanawiają się nad motywacjami partnera, nie próbują się poznać inaczej niż w łóżku. Mówią tylko o pieniądzach, jedzeniu i bogactwie. Do tego sama autorka nie wie czy jej bohaterowie są wykształconymi inteligentami (ona podziwia malarstwo i prowadzi księgarnię, on jest najlepszym architektem w okolicy i słucha oper.), czy właśnie wyszli z rynsztoka (on chodzi do klopa, a ona kilkakrotnie ma ochotę rzygnąć.) A już sytuacja ze sworą psów zamkniętych w pokoju pełnym drogich mebli w nadziei, że nic nie zniszczą i nikt ich nie zauważy powaliła mnie głupotą autorki. I to proszę Państwa jest światowy hit literacki. Tylko Amerykanie potrafią zrobić przebój z takiej szmiry. Gratuluję kreatywności.
    Mam kolejną część tego dzieła, w której autorka opisuje losy krewnych i przyjaciół tej dwójki. Przeczytam, bo nie lubię oddawać nieprzeczytanych książek i dlatego żeby sprawdzić ile głupoty można jeszcze wymyślić.

Inne proponowane
Warto zerknąć