ebook www.1944.waw.pl
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 1214) Ilość stron (szacowana): 285

www.1944.waw.pl
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 34.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.90 zł
27.99 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Załóżmy, że w czasy poprzedzające wybuch Powstania Warszawskiego trafia kilkuset współczesnych żołnierzy z początku XXI wieku z nowoczesnym sprzętem, wyszkoleniem i wiedzą. Mają pewien wpływ na rzeczywistość, a także czas, aby starannie przygotować tę jedyną w swoim rodzaju operację wojskową. Czy konfrontacja przeszkolonych i wspieranych przez żołnierzy GROM powstańców z AK z doborowymi jednostkami Wehrmachtu i SS okaże się zwycięska?

Czy uda się odmienić los powojennej Polski?
Czy bohaterom znanym z powieści WWW.1939.COM.PL będzie dane wrócić w nasze czasy?


Tygrys. Potężnie opancerzony (czołowy pancerz przeszło sto milimetrów!), jak na swoją masę bardzo ruchliwy i zwrotny, uzbrojony w najlepszą na świecie osiemdziesięcioośmio-milimetrową armatę czołgową. Prawdziwy drapieżca wśród panter, pum i szakali.

A naprzeciwko...

PT91A1 twardy, polski czołg podstawowy, szczycący się studwudziestopięciomilimetrową gładkolufową armatą jako głównym uzbrojeniem. To duma uzasadniona. Działo o takich parametrach nie było ostatnim krzykiem mody w roku dwa tysiące siódmym, ale stanowiło absolutnie wizjonerski i nieosiągalny dla przeciwników szczyt techniki w roku tysiąc dziewięćset czterdziestym czwartym. Czołgiści twardego mogli wycelować znacznie dokładniej i strzelić na większy dystans niż niemieccy koledzy po fachu, a dzięki systemom nokto- i termowizyjnym nie straszne im były dymy pożarów czy noc.

Toteż konfrontacja tych dwóch wytworów ludzkiej pomysłowości zapowiadała się fascynująco…

www.1944.waw.pl od Marcin Ciszewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dla czytelników ciekawych kolei losów bohaterów polskiego doborowego batalionu, wchodzącego w skład wojsk NATO, którzy za sprawą niefortunnego skoku w czasie zostali przeniesiony na obszar działań wojennych w trakcie trwania kampanii wrześniowej na terenie Polski w 1939r, autor Marcin Coszewski, przygotował kolejny tom opowiadający o ich działaniach wojennych, zatytułowany "www.1944.waw.pl”. W części tej autor roztacza wizję historii alternatywnej Powstania Warszawskiego i wrzuca znanych z poprzedniej części bohaterów wprost na ulice walczącej Warszawy, pod lufy słynnych oddziałów SS.
    Czytelnik dostaje do swoich rąk solidną porcje literatury wojennej z wątkiem fantastycznym, w której akcja pędzi na złamanie karku, bohaterowie dążą do wcześniej obranych i zaplanowanych celów. Opisy walk i prezentowanej w powieści broni, to majstersztyk i znawstwo na wysokim poziomie. Marcin Ciszewski realizuje swoje pomysły, zapewniając czytelnikowi doskonała rozrywkę i wiele emocji związanych z postępowaniem i wyborami dokonywanymi przez ulubionych bohaterów.
    Istnieją książki, które należy znać i „www.1944.waw.pl” do nich na pewno należy.

Warto zerknąć