Gliniarz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.51 / 5.00
liczba ocen: 743
cena od: 21.59
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.59 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
21.59 zł
Opis:

Krzysztof Liedel zawsze marzył o tym, żeby łapać bandytów. Kiedyś robił to jako policjant, a dziś jako ekspert do spraw zwalczania terroryzmu, który odpowiadał między innymi za bezpieczeństwo Euro 2012. Marcin Ciszewski – autor bestsellerów www.ru2012.pl i Upał – odkrył zaś, że losy Liedla to materiał na książkę, jakiej jeszcze nie było. Tylko tu spotkacie prawdziwych twardzieli, którzy nie wahali się ruszyć w pogoń za rosyjskimi mafiosami wysłużonym polonezem i z wiecznie zacinającym się służbowym pistoletem P-64 w garści.

Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA i miejsc, które zaatakowała Al-Kaida – oto historia GLINIARZA.

 

CYTATY:
Nie zmieniłbym w swoim życiu niczego - nawet gdybym mógł. Ani jednej decyzji, żadnego doświadczenia. Lubię siebie - a to właśnie doświadczenia ukształtowały mnie takim, jakim jestem.
Życie pisze naprawdę dziwne scenariusze. Gdyby na ich podstawie napisać książkę albo nakręcić film, nikt przy zdrowych zmysłach by w taką historię nie uwierzył.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Marcin Ciszewski przyzwyczaił mnie przez kilka lat do zupełnie innych książek, które oferuje swoim czytelnikom. Do tej pory udało mi się poznać jego wszystkie sensacyjno - przygodowe powieści. Przyszedł wreszcie czas także na książkę „Gliniarz”, która wyobrażałem sobie także jako sensację. Okazało się, że „Gliniarz” to w pewien sposób książka biograficzna, która opowiada o karierze policyjnej Krzysztofa Liedla, który jest współautorem tej pozycji. Narrator opowieści Krzysztof Riedel przedstawia w niej kilka luźno związanych ze sobą wątków z czasów służby w Policji. Marcin Ciszewski występuje w tym przypadku jako osoba odpowiedzialną za stronę redakcyjna książki. Zatem osoby oczekujące galopującej akcji i popisów kunsztu literackiego Marcina Ciszewskiego, nie mają tutaj czego szukać.
    Bedąc już po lekturze dochodzę właściwie do jednego wniosku. Każdy taką książkę może napisać. Nie wnosi ona niczego nowego do świata literatury. Nie da rady postrzegać jej jako wartościowej powieści ani też dobrego reportażu. To kilka opowieści, w których narrator w dość chełpliwy sposób opowiada o swoim udziale w różnych znanych z polskich mediów sprawach. Szkoda czasu i bez sensu wydanych pieniędzy.

  • Awatar

    Absolutnie wspaniała lektura, polecam. Dla tych wszystkich którzy opowiadają dowcipy o policjantach i klną gdy widzą patrol drogówki.

Inne proponowane
Warto zerknąć