ebook Jak przestać się martwić i zacząć żyć
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 56149) Ilość stron (szacowana): 326

Jak przestać się martwić i zacząć żyć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 25.21
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.85 zł Lub 19.67 zł
22.33 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
21.85 zł
21.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Jeśli czujesz, że zbyt często trapią cię zmartwienia, jesteś nadmiernie zestresowany, a szef zarzuca się Cię ciągle nową pracą i kolejnymi, coraz trudniejszymi obowiązkami. Jeżeli zmęczenie psychiczne daj Ci już mocno w kość, to książka Jak przestać się martwić i zacząć żyć  bez wątpienia powinna stać się Twoja lekturą.

Dzięki tej książce nauczysz się jak odnaleźć motywację do walki ze swoimi lękami i wszelkimi obawami. To poradnik, który jest doskonałym drogowskazem, ukazującym i obrazującym w jaki sposób zawartą w niej wiedzę należy wprowadzić do swojego życia, aby wreszcie zacząć żyć pełną piersią i nie czuć się ciągle, jakbyś był w sytuacji bez wyjścia. Dale Carnegie pokaże Ci, że z każdej takiej sytuacji, nawet tej najbardziej beznadziejnej jest zawsze jakieś wyjście. Nauczy Cię także, jak z tych doświadczeń życiowych czerpać korzyści, które z powodzeniem można wykorzystać w dalszym życiu.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć to książka, która w radykalny sposób zmieni Twoje myślenie i spojrzenie na dotychczasowe życiowe dokonaniu. W żadnym wypadku nie są to suche, naukowe fakty, które wprawią Cię jedynie w zdumienie, to sytuacje z życia wzięte, które inne osoby z powodzeniem zastosowały u siebie. Po zakończonej lekturze, nie chowaj tej ksiązkij zbyt głęboko, bo to pozycja, do której zawsze chętnie zechcesz wracać.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Czynienie dobra innym nie jest obowiązkiem. Jest radością, ponieważ pomnaża twoje szczęście i zdrowie.
Kiedy jesteś dobry dla innych, najlepszy jesteś dla siebie.
Kiedy mamy zmartwienie, myśli są rozbiegane i nie potrafimy podjąć decyzji. Jeśli jednak zaakceptujemy najgorsze rozwiązanie - weźmiemy wyobraźnię w karby, co pozwoli nam skoncentrować się na problemie.
Dla mądrego człowieka każdy dzień stanowi nowe życie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka ta ma koszmarny tytuł - mnie by odstraszył, gdyby nie wyraźne polecenie je od znajomych. Czyta się lekko i łatwo, porady w tej książce nie są odkrywcze ale za to zdroworozsądkowe - wpisują się fantastycznie w prąd stoicyzmu. Mimo wielu lat (pierwsza data wydania!) są zaskakująco aktualne.

  • Awatar

    Mam mieszane uczucia - w książce znajdziemy parę dobrych spostrzeżeń i niezłych, chociaż miejscami dosyć oczywistych rad, ale też całą masę zupełnie przestarzałych (wszak pierwsze wydanie jest z lat czterdziestych!) - zwłaszcza przykłady, "historie z życia wzięte" są zupełnie oderwane od dzisiejszej rzeczywistości. Książki nie można zaliczyć do popularno-naukowych, jest typowo poradnikowa, czyta się lekko. Skończyłam ją mimo wszystko - jako ciekawostkę i "klasyk".

  • Awatar

    Warto przeczytać.

Warto zerknąć