ebook Między młotem a piorunem
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 38078)

Między młotem a piorunem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 23.32
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-22% 23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.99 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jedyny (bo ostatni) w swoim rodzaju druid, Atticus O’Sullivan, beztrosko manipulując uczuciami naiwnego Ratatoska, wiewiórki rozmiarów betoniarki, dostaje się po pniu Yggdrasilu, Drzewa Życia, do świata bogów nordyckich. Stamtąd jednak, po kradzieży magicznego jabłka, której dopuszcza się przy akompaniamencie romantycznie posapujących olbrzymów, musi dać drapaka przed rozzłoszczonym Odynem.

Kojące oblicze Jezusa bujającego się w rytm bluesowych melodii, mentorska postawa wobec Granuaile i coraz ciemniejsze chmury zbierające się nad głową Atticusa – to wszystko sprawia, że nasz bohater po ponad dwóch tysiącach lat zaczyna poważnieć. Rychło w czas, ponieważ wokół niego robi się coraz bardziej złowrogo. Żelazny druid nie byłby jednak sobą, gdyby nie spróbował po raz kolejny czegoś niedorzecznego. Chrystusowa jasnowidzenie nie może kłamać – Thor to może i młot, ale planowany zamach na jego życie pociągnie za sobą straszne konsekwencje... 

Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z żoną i córką w tycim, acz przytulnym domku.

Między młotem a piorunem od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
...dobrze jest mieć jakieś marzenie, ale tylko póki nie zaczyna ono zżerać twojej radości z teraźniejszości.
Konsekwencje moich czynów wrócą do mnie jak syn marnotrawny - jak karmiczny dług (...), ale z nieludzkimi odsetkami naliczonymi przez podłego lichwiarza.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Następny tom przygód Attikusa druida z dużym stażem. Tym razem wybiera się z przyjaciółmi w "odwiedziny" do Asgardu, co znacząco przybliża wybuch końca świata w wydaniu nordyckim

 • Awatar

  Autor czerpie ze wszystkich mitologii i religii, jakie są mu znane, więc musiała przyjść pora i na chrześcijaństwo. W każdym niemal Panteonie ma przyjaciół i wrogów, którzy bądź próbują go zabić, bądź mu pomóc w walce o życie czy ład na świecie. A historia tak naprawdę dopiero się rozkręca...

 • Awatar

  Ciekawe jak Ty byś się zachował jakby Jezus wpadł napić się piwa z Tobą i namawiać na zmianę planów? Nasz Druid potraktuje słowa młodszego kolegi jak zwykle i wplącze się w kolejne nietypowe przygody. Tym razem wkurzy nordyckich bogów oraz zirytuje coraz większą ilość czarnych elfów.

Warto zerknąć