ebook Wyznanie Crossa
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 151123)

Wyznanie Crossa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.84
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 18.90 zł Lub 18.90 zł
25.84 zł Lub 23.26 zł
31.50 zł
31.50 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
25.94 zł
27.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyznanie Crossa jest trzecim tomem namiętnej i rozpalającej emocje serii Rozpalona autorstwa Sylvii Day. Intrygujące wątki, romantyczne sceny i jak zawsze wiele gorących scen erotycznych. W Wyznaniu Crossa akcja znacznie nabiera tempa.

Fabuła:

Gideon i Eva martwią się o swoją przyszłość. Są pewni, że ich miłość jest wielka, jednak mężczyzna po ujawnieniu tajemnicy, niestety stracił na swojej pewności. W związku z tym, para decyduje się na ukrycie związku. Eva widząc starania Gideona, wierzy w jego miłość. Wygląda na to, że czarne chmury się rozstępują a przyszłość zaczyna kształtować się w różowych barwach.

Przeszłość ma jednak to do siebie, że nie daje o sobie łatwo zapominać i powraca ze zdwojoną siłą, raniąc wszystkich dookoła rykoszetem. Byli partnerzy przypominają o sobie, w sprawy pary zaczyna wściubiać nos jakaś reporterka. Na jaw ponownie wychodzą kolejne bolesne tajemnice. Eva jednak zdaje się być szczęśliwa z przemiany Gideona zaś jego ciągle męczą koszmary przypominające o traumie z dzieciństwa. Czy wielka miłość i namiętność jest w stanie pogrzebać głęboko mroki jego duszy i zamknąć rozdziały z przeszłości?  Jak wiele jest w stanie dać z siebie Eva, aby udowadniać Crossowi swoją miłość i w dalszym ciągu rozpalać w sobie wcale niesłabnące pożądanie do mężczyzny?

Zazdrość, tajemnice i niespełnione marzenia. Emocjonujące sceny gorącego seksu i coraz więcej intryg. Oto kolejna odsłona uwielbianej przez czytelniczki serii Rozpalona.  

Wyznanie Crossa od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Wyznanie Crossa” to trzeci tom cyklu „Rozpalona” pióra Sylvii Day. Jest to kolejne spotkanie z kontynuacją historii o miłości głównych bohaterów Evy Tramell i Giedeona Crossa. Jak przebiegają losy głównych bohaterów i czy poznamy nowe wątki w ich relacji – zainteresowanych odsyłam do kart tej części serii. Podobnie jak poprzednie tomy, ten również czyta się szybko i płynnie. Jest to rezultatem lekkiego pióra autorki, szybkiej akcji, wyrazistych bohaterów i ciekawych dialogów. W mojej ocenie lektura tego tomu jak wcześniejszych części, pozwala na odpoczynek i relaks. Zachęcam do sięgnięcia po tę część, gdyż według mnie żeby wyrobić sobie ostateczne zdanie o serii należy poznać wszystkie pozycje w cyklu. Oczywiście jest to lektura dla czytelników, którzy lubią literaturę kobiecą, chociaż jako odskocznia od innych gatunków literacki będzie również dobrym przykładem.

Warto zerknąć