ebook W Paryżu dzieci nie grymaszą
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 21900)

W Paryżu dzieci nie grymaszą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 18.98
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
24.18 złpremium: 15.60 zł Lub 15.60 zł
-27% 18.98 zł
20.28 zł Lub 18.25 zł
26.00 zł Lub 23.40 zł
20.93 zł
21.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dziecko doprowadza cię do szału?

Nie słucha poleceń?

Rzuca jedzeniem?

Krzyczy i kopie, żeby postawić na swoim?

Pamela Druckerman przeżywała to samo! I postanowiła temu zaradzić.

Z zazdrością śledziła wzrokiem grzeczne dzieci swoich francuskich sąsiadów, aż w końcu zaczęła podglądać samych sąsiadów, żeby poznać ich sekrety wychowawcze. W tej książce dzieli się pozyskaną wiedzą ze wszystkimi rodzicami.

Nie przyszło mi wcześniej do głowy, że powinnam podziwiać francuski sposób wychowywania dzieci. Francja nie słynęła z niego w takim stopniu, jak z mody czy serów. Nikt nie odwiedzał Paryża po to, by poznawać tutejsze poglądy na budowanie autorytetu rodziców i radzenie sobie z poczuciem winy – pisze Pamela Druckerman.

A może właśnie po to warto pojechać do Paryża, lub poznać zwyczaje jego mieszkańców wraz z amerykańska dziennikarką. Jeśli zastosujesz się do jej rad, będziesz miał w domu aniołka, który ma jednak własne zdanie i poglądy oraz sporo swobody, a na dodatek znajdziesz czas, żeby zadbać o siebie. Bo Francuzi wychodzą z założenia, że to dziecko ma przystosować się do stylu życia rodziców, a nie na odwrót.

W Paryżu dzieci nie grymaszą to poradnik i wciągająca, zabawna  powieść obyczajowa w jednym.

W Paryżu dzieci nie grymaszą od Pamela Druckerman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Popłakałem się. Nie jeden raz. Doskonała antykoncepcja czytana dla bezdzietnych. Pocieszenie że inni też mają ciężko dla dzieciatych. Kopalnia dobrych rad - przynajmniej dla nas.

Warto zerknąć