W Paryżu dzieci nie grymaszą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 21784
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.00 złpremium: 15.60 zł
20.37 zł
22.10 zł
26.00 zł
26.00 zł
Pozostałe księgarnie
20.57 zł
20.58 zł
22.10 zł
22.10 zł
22.40 zł
23.40 zł
23.50 zł
24.70 zł
26.00 zł
Opis:

Dziecko doprowadza cię do szału?

Nie słucha poleceń?

Rzuca jedzeniem?

Krzyczy i kopie, żeby postawić na swoim?

Pamela Druckerman przeżywała to samo! I postanowiła temu zaradzić.

Z zazdrością śledziła wzrokiem grzeczne dzieci swoich francuskich sąsiadów, aż w końcu zaczęła podglądać samych sąsiadów, żeby poznać ich sekrety wychowawcze. W tej książce dzieli się pozyskaną wiedzą ze wszystkimi rodzicami.

Nie przyszło mi wcześniej do głowy, że powinnam podziwiać francuski sposób wychowywania dzieci. Francja nie słynęła z niego w takim stopniu, jak z mody czy serów. Nikt nie odwiedzał Paryża po to, by poznawać tutejsze poglądy na budowanie autorytetu rodziców i radzenie sobie z poczuciem winy – pisze Pamela Druckerman.

A może właśnie po to warto pojechać do Paryża, lub poznać zwyczaje jego mieszkańców wraz z amerykańska dziennikarką. Jeśli zastosujesz się do jej rad, będziesz miał w domu aniołka, który ma jednak własne zdanie i poglądy oraz sporo swobody, a na dodatek znajdziesz czas, żeby zadbać o siebie. Bo Francuzi wychodzą z założenia, że to dziecko ma przystosować się do stylu życia rodziców, a nie na odwrót.

W Paryżu dzieci nie grymaszą to poradnik i wciągająca, zabawna  powieść obyczajowa w jednym.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Popłakałem się. Nie jeden raz. Doskonała antykoncepcja czytana dla bezdzietnych. Pocieszenie że inni też mają ciężko dla dzieciatych. Kopalnia dobrych rad - przynajmniej dla nas.

Inne proponowane
Warto zerknąć