ebook Złoty most
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 2207) Ilość stron (szacowana): 278

Złoty most

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Współczesna dziewczyna. Przystojny młodzieniec. Pełen przepychu Paryż. Intryga na szczytach władzy. Historia poza czasem. Odkąd Anna dołączyła do tajnego grona podróżników w czasie, przygoda goni przygodę. Jednak w samym środku egzaminów maturalnych do dziewczyny docierają straszne wieści -  jej ukochany Sebastiano zaginął w Paryżu w czasach kardynała Richelieu. Anna natychmiast udaje się w pełną niebezpieczeństw podróż i rzeczywiście znajduje Sebastiana w Paryżu. Ale to nie koniec problemów, chłopak bowiem jest muszkieterem kardynała i nie ma pojęcia, kim jest Anna. Czy uda się przywrócić mu pamięć? Złoty most, kolejny po Magicznej gondoli tom przygód Anny i Sebastiana zabiera czytelników w podróż do siedemnastowiecznego Paryża. Miłość i przygoda, intrygi i romanse przykuwają uwagę i sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem.

Złoty most od Ewa Voller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niestety nie przeczytałam książki Evy Völler,,Magiczna gondola", pierwszej części. Jak się okazuje zaczęłam od drugiej części z serii Poza czasem pt” Złoty most”.
    Anna właśnie zdała egzaminy maturalne. Dzięki temu może zamieszkać w Wenecji z Sebastiano. Niespodziewanie dziewczyna dostaje wiadomość, że Sebastiano zaginął w XVII-wiecznym Paryżu dlatego. Anna bez wahania rusza do stolicy Francji, skąd zostaje przeniesiona do odpowiedniego wieku, aby jak najszybciej dokończyć misję i ściągnąć ukochanego do domu. Jednak na miejscu okazuje się, że chłopak dołączył do muszkieterów kardynała Richelieu, z którym knuje przeciwko królowej, a co najgorsze zupełnie nie pamięta Anny. Zaczyna się wartka akcja.
    Główna bohaterka mnie chwilami wkurzała. Ja wiem, że zakochane dziewczyny głupieją, ale aż tak? Chyba muszę zrzucić to też na karb młodości
    Zdecydowanie bardziej podobała mi się seria Trylogii Czasu Gier, która jest dla mnie fenomenalna. Seria Poza Czasem Pani Evy Völler zasługuje na równie zaszczytne drugie miejsce. Pomysły równie ciekawe.

Warto zerknąć