ebook Na szafocie
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 45119)

Na szafocie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.80
Audiobook - najniższa cena: 27.00
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
34.21 zł Lub 30.79 zł
36.00 zł
30.24 zł 20% rabatu
32.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść, za którą autorka otrzymała drugiego Bookera!

Dalszy ciąg historii życia Tomasza Cromwella na tle upadku Anny Boleyn!

Hilary Mantel, rekonstruując od stuleci owiane tajemnicą okoliczności upadku Anny Boleyn, stworzyła pasjonujące dzieło, na kartach którego postaci sprzed wieków ożywają w pełnym blasku.

Henryk VIII zakochuje się w Joannie Seymour. Tomasz Cromwell, wykonując wolę władcy, stara się doprowadzić do rozwiązania małżeństwa z Anną Boleyn, co kończy się – jak wszystkim wiadomo – nie unieważnieniem, tylko ścięciem. Jedna z bardziej znanych historii w dziejach nowoczesnej Anglii, opowiedziana z talentem literackim, który zasłużył na podwójnego Bookera!

Siła tej niezwykłej powieści tkwi w szczególe, w odbrązowieniu postaci historycznych, w tchnięciu w nie życia na nowo, w dygresji…

Na szafocie od Hilary Mantel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To, co człowiek bierze za życiową katastrofę, wcale nią nie jest. Prawie wszystko można obrócić na swoją korzyść; z każdego dołu wiedzie ścieżka, trzeba tylko umieć ją wypatrzyć.
Rozważniej jest nie poddawać ludzi próbie, nie przypierać ich do ściany. Pozwól im się bogacić, a dobrobyt natchnie ich wspaniałomyślnością. Pełny brzuch prowokuje dobre maniery. Kąsanie głodu rodzi potwory.
Niewiasty walczą taką bronią, w jaką wyposażył je Bóg: złośliwością, podstępem, oszustwem - i bardzo możliwe, że rozmawiając w swoim gronie, nierzadko przekraczają granice, których żaden mężczyzna nie poważyłby się przekroczyć.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Drugi tom trylogii cromwellowskiej i drugi Booker dla Hillary Mantel. Dalszej dzieje Tomasza Cromwella na dworze Henryka VIII. Cromwell umacnia swoją pozycję, staje się coraz bardziej znaczącą postacią. To także historia upadku Anny Boleyn i pojawienie się Joanny Seymour.

Warto zerknąć