ebook Uczeń
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 3406)

Uczeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.54
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
25.54 zł
-23% 26.94 zł Lub 24.25 zł
32.18 zł Lub 28.96 zł
27.71 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

W 2010 r. Michael Hjorth i Hans Rosenfeldt zadebiutowali jako duet kryminałem „Ciemne sekrety”. „Uczeń” to druga część tej elektryzującej historii z Sebastianem Bergmanem w roli głównej. W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw, których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód.Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde, seryjnego mordercę, którego Sebastian Bergman pomógł aresztować piętnaście lat temu. Hinde jednak nadal odsiaduje wyrok. Policja jest przekonana, że ma do czynienia z jego naśladowcą.Sebastian Bergman, specjalista od seryjnych zabójstw, postanawia uczestniczyć w śledztwie. Wkrótce odkrywa, że wszystkie te morderstwa skierowane są przeciwko niemu...

Uczeń od Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie jest jak strumień, którego nie da się zatrzymać, choć może by się chciało.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kolejny świetny duet autorski. Główny bohater cyklu, Sebastian Bergmann, jest wyjątkowo nieprzyjemnym typem - najbardziej łagodne określenia to chamski i arogancki, przez co budzi raczej niechęć, jeśli nie nienawiść, ale paradoksalnie - z uwagą śledzimy jego losy. Książka trzyma poziom, jest zdecydowanie godna polecenia, aczkolwiek jest to druga część cyklu - warto zacząć od pierwszej.

 • Awatar

  Cieszyłem się na kolejne spotkanie z duetem Hjorth i Rosenfeldt. Cieszyłem się z tego, że będę mógł znowu spotkać Sebastiana Bergmana i będę mógł ponownie nienawidzić go za jego postępowanie. Miałem nadzieję, że jego zachowanie się nie zmieni, bo chciałem go nie lubić. Podobało mi się w Ciemnych sekretach jak autorzy, zagrywają sobie na moich odczuciach. Tym razem też się nie zawiodłem. Sebastian Bergman przechodził sam siebie w swoim chamstwie, grubiaństwie i wielu jeszcze innych negatywnych cechach, a ja go szczerze nienawidziłem.
  Uczeń wypadł według mnie minimalnie słabiej niżeli I tom z cyklu Sebastian Bergman. Choć kryminał jest bardzo dobry, w dalszym ciągu portrety psychologiczne bohaterów skonstruowane są w mistrzowski sposób, to zbrakło mi tego czegoś. A właściwie sam nie wiem czego? A może się czepiam?
  Uczeń to książka o naszych ambicjach, często zbyt wygórowanych, o naszych oczekiwaniach wobec osób z naszego najbliższego otoczenia. To także powieść o naszym urażonym ego, kiedy coś nie dzieje się po naszej myśli.
  Bardzo, bardzo polecam tę powieść. Przestrzegam jednak aby czytać po kolei i zacząć od Ciemnych sekretów, jeśli ktoś chciałby poznać Sebastiana Bergmana. W Uczniu autorzy zdradzają pewne wątki, zawarte w swej poprzedniej książce.
  Śmiało można też powiedzieć, iż z treści książki wynika, że powstanie kolejna już, trzecia część, na którą zaczekam niecierpliwie.

Warto zerknąć