ebook Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 585) Ilość stron (szacowana): 224

Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa oferta: 22.90
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
-34% 22.90 zł
27.92 zł
27.92 zł
31.50 zł
Dobra rozmowa czyni nas interesującymi.
Edwin Newman, dziennikarz

Nim zaczniesz rozmawiać, plotkować i wykładać swoje racje, przez chwilę bądź cicho i przysłuchuj się temu, o czym i jak mówią inni. Kto z nich ma charyzmę i potrafi porywać tłumy? Kto jedną dowcipną ripostą rozluźnia atmosferę w pokoju? Kto uwodzi słowem i roztacza czar? A kto może to zrobić? Jak to kto? Ty!

Porozumiewasz się ze światem w procesie komunikacji - werbalnej, niewerbalnej, elektronicznej. Dlaczego więc nie uczynisz ze swoich rozmów sztuki i nie zaczniesz nawiązywać pozytywnych relacji między słowami? Autor tej książki, ekspert od "codziennej rozmowy", podszepnie Ci, jak:

  • rozpoczynać rozmowę w każdej sytuacji i każdym otoczeniu;
  • kontynuować pogawędkę za pomocą odpowiednich pytań;
  • unikać pułapek konwersacyjnych;
  • nawiązywać bezpieczne znajomości w internecie;
  • okiełznać to, co mówi Twoje ciało;
  • flirtować i cieszyć się imprezami;
  • odmawiać szefowi i wyjść z tego cało.

 


Don Gabor jest trenerem umiejętności komunikacyjnych, poczytnym autorem poradników oraz twórcą programów treningowych. Często występuje jako ekspert w radiu i telewizji. Był także prezesem nowojorskiego oddziału Narodowego Stowarzyszenia Mówców.

Uwolnij swój język. Jak zacząć konwersację i zdobyć przyjaciół od Don Gabor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka którą ciężko jest mi ocenić - są w niej podpowiedzi cenne, ale jest też sporo "oczywistych oczywistości", a czasem wręcz głupot. Jednak w kilka aspektach mi pomogła, więc raczej jest to ocena pozytywna. Ale to tylko moja, skromna opinia.

Warto zerknąć