ebook Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 11) Ilość stron (szacowana): 456

Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 69.00
69.00 zł Lub 62.10 zł
69.00 zł

Smashing Magazine to marka znana w branży webowej na całym świecie. Profesjonalny blog o technologiach i projektowaniu stron, oferujący setki merytorycznych i aktualnych artykułów opartych na realnych przykładach, podbił serca milionów użytkowników. Jest obowiązkową lekturą każdego projektanta stron WWW!

Projektowanie User eXperience to jeden z najgorętszych tematów w ostatnim czasie. Jeżeli Twój produkt nie wywrze odpowiedniego wrażenia na użytkowniku oraz nie będzie dla niego łatwy w obsłudze, nie masz szans odnieść sukcesu. Dlatego właśnie specjaliści od UX są wprost rozchwytywani na rynku pracy. Jednak dzięki tej niezwykłej książce całkiem sporo będziesz w stanie zrobić we własnym zakresie. Znajdziesz w niej najlepsze porady, które pozwolą Ci osiągnąć cel. W trakcie lektury nauczysz się badać użyteczność strony, odkrywać zachowania użytkowników czy projektować interfejs pod kątem urządzeń mobilnych oraz sklepów internetowych. Książka ta jest nieocenionym źródłem informacji, wartym każdych pieniędzy!

Sprawdź, jak zaprojektować:

  • główną stronę
  • stronę produktu, kategorii i koszyka
  • stronę z artykułami i innymi treściami
  • wygląd tabel, wykresów i danych
  • interfejs dla urządzeń mobilnych

Obowiązkowa lektura dla projektantów stron internetowych i aplikacji mobilnych!

Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine od Jesmond Allen, James Chudley możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książkę przewertowałem od deski do deski :)
    Jako człowiek nie związany z branżą UX, a chcący podłapać kilka ciekawostek o tym jak wejść w świat UX'a to może być chyba dobra początkowa oferta do rozpoczęcia przygody.

Warto zerknąć