ebook Open. Autobiografia tenisisty
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 51326)

Open. Autobiografia tenisisty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.47
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.47 zł Lub 22.02 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 25.42 zł
24.52 zł
25.02 zł
25.53 zł
26.61 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł

Autobiografia jednego z najlepszych tenisistów w historii! Szczere wyznania człowieka, który odniósł ogromny sportowy sukces, zdobył sławę i bogactwo i... drogo za to zapłacił. Andre Agassi urodził się, by grać i wygrywać w tenisa. Ten wymyślony przez surowego i porywczego ojca plan realizował konsekwentnie już od czwartego roku życia. Jako dwudziestodwulatek wygrał pierwszy turniej wielkoszlemowy w Wimbledonie, zdobył sławę i bogactwo. Święcąc triumfy w dyscyplinie, której nienawidził, Agassi był często nieszczęśliwy i zagubiony. Wyznaje to w autobiografii, opisując swoje życie balansujące między autodestrukcją i perfekcjonizmem. W książce przyznaje się do porażek takich jak niszcząca depresja, groźny epizod z narkotykami, nieudane pierwsze małżeństwo z aktorką Brooke Shields. Z bolesną szczerością opowiada o peruce, którą zakładał, aby nie niszczyć swego kortowego wizerunku. Z czułością – o wielkiej romantycznej miłości, która zakończyła się ślubem ze znakomitą tenisistką Stefanie Graf. Z pasją i fotograficzną dokładnością – o wszystkich ważnych meczach, aż po ten kończący jego karierę w 2006 r. Z dumą – o fundacji charytatywnej wspierającej kształcenie dzieci z trudnych środowisk, której jest założycielem i niezmordowanym opiekunem.

Open. Autobiografia tenisisty od Andre Agassi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Polecam każdemu, kto jest zagubiony, zdezorientowany i wydaje mu się, że nie jest w stanie kontrolować swojego życia. Światowej klasy tenisista pokazuje nam jak hartem ducha, siłą woli i wytrwałością można sobie poradzić z każdymi przeciwnościami losu. Zaczynając od wczesnych lat dziecięcych, kończąc na dojrzałym życiu ojca dwójki dzieci. Lektura GODNA UWAGI.

  • Awatar

    Jedna z najbarwniejszych postaci tenisa ziemnego - pod wieloma względami nowatorski i ekstrawagancki, porównywany tylko do największych. Przeżył w swojej karierze kilka znaczących upadków - z każdego się podniósł i odszedł z kortu niezapomniany. O tym wszystkim Andre Agassi pisze w swojej autobiografii.

Warto zerknąć