ebook Open. Autobiografia tenisisty
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 52145)

Open. Autobiografia tenisisty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.05
Audiobook - najniższa cena: 27.45
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.05 zł Lub 20.75 zł
23.90 zł
23.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.25 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autobiografia jednego z najlepszych tenisistów w historii! Szczere wyznania człowieka, który odniósł ogromny sportowy sukces, zdobył sławę i bogactwo i... drogo za to zapłacił. Andre Agassi urodził się, by grać i wygrywać w tenisa. Ten wymyślony przez surowego i porywczego ojca plan realizował konsekwentnie już od czwartego roku życia. Jako dwudziestodwulatek wygrał pierwszy turniej wielkoszlemowy w Wimbledonie, zdobył sławę i bogactwo. Święcąc triumfy w dyscyplinie, której nienawidził, Agassi był często nieszczęśliwy i zagubiony. Wyznaje to w autobiografii, opisując swoje życie balansujące między autodestrukcją i perfekcjonizmem. W książce przyznaje się do porażek takich jak niszcząca depresja, groźny epizod z narkotykami, nieudane pierwsze małżeństwo z aktorką Brooke Shields. Z bolesną szczerością opowiada o peruce, którą zakładał, aby nie niszczyć swego kortowego wizerunku. Z czułością – o wielkiej romantycznej miłości, która zakończyła się ślubem ze znakomitą tenisistką Stefanie Graf. Z pasją i fotograficzną dokładnością – o wszystkich ważnych meczach, aż po ten kończący jego karierę w 2006 r. Z dumą – o fundacji charytatywnej wspierającej kształcenie dzieci z trudnych środowisk, której jest założycielem i niezmordowanym opiekunem.

Open. Autobiografia tenisisty od Andre Agassi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam każdemu, kto jest zagubiony, zdezorientowany i wydaje mu się, że nie jest w stanie kontrolować swojego życia. Światowej klasy tenisista pokazuje nam jak hartem ducha, siłą woli i wytrwałością można sobie poradzić z każdymi przeciwnościami losu. Zaczynając od wczesnych lat dziecięcych, kończąc na dojrzałym życiu ojca dwójki dzieci. Lektura GODNA UWAGI.

  • Awatar

    Jedna z najbarwniejszych postaci tenisa ziemnego - pod wieloma względami nowatorski i ekstrawagancki, porównywany tylko do największych. Przeżył w swojej karierze kilka znaczących upadków - z każdego się podniósł i odszedł z kortu niezapomniany. O tym wszystkim Andre Agassi pisze w swojej autobiografii.

Warto zerknąć