ebook Kot w stanie czystym
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 8073)

Kot w stanie czystym
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 15.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-43% 15.90 zł
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
23.80 zł
26.04 zł Lub 23.44 zł
21.78 zł
22.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawdziwy Kot... Prawdziwe koty nigdy nie jedzą z miseczek (a przynajmniej nie z takich, które są oznaczone DLA KOTA) Prawdziwe koty nigdy nie noszą obroży przeciw pchłom... ani nie pojawiają się na kartkach urodzinowych... ani nie gonią niczego, co ma w środku dzwoneczek. Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło. I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć otwierające się drzwi lodówki dwa pomieszczenia dalej. Prawdziwe koty nie potrzebują imion. Ale często są imionami nazywane. „Aarghwynochastądtydraniu” świetnie się nadaje.

Kot w stanie czystym od Gray Jolliffe, Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Prześmieszna kwintesencja Idei Kota. Aby w pełni docenić jej trafność wskazany jest kot w rodzinie.

 • Awatar

  Ta książka to odpowiednia pozycja dla wielbicieli Pratchetta i posiadaczy kotów. Znajdziemy w niej wiele ciekawych opisów typowych dla kotów zachowań. Napisana jest poprawnie, ale nie wybitnie. Aby ją pochłonąć od A do Z wystarczy nam godzina. Największym minusem jest ogromna liczba błędów powstała na etapie składu. Brak spacji (po 1-2 błędy tego typu na jednej stronie) lub ich zbyt wielka ilość (pomiędzy wyrazami naprawdę wystarczy jedna spacja) sprawiają, że nieraz można chwilę się zastanawiać co autor miał na myśli...

 • Awatar

  Do tej "książki" zasiadłem niejako z marszu, gównie za sprawą nazwiska widniejącego na okładce i z perspektywy czasu muszę przyznać, że żałuję że nie poświęciłem nieco więcej czasu na zaznajomienie się z tym czym ta książka w efekcie jest. A jest to właściwie książeczka/broszura stylizowana na kompendium wiedzy o kotach, podczas gdy ja spodziewałem się raczej książki z krwi i kości na której kartach będzie mi dane zaznajomienie się z historią jakiegoś kocura. No cóż, mój błąd i tak do końca nie można zaliczyć tego jako wadę. Niemniej jednak na pewno jako wadę można zaliczyć tu humor który choć nawiązuje do tego znanego choćby z Świata Dysku to jednak dużo mu do niego brakuje. Wynudziłem się nieco czytając te "dzieło", na szczęście nudy trwały jakieś 1,5 godziny z przerwami bo tyle zajęło mi przebrnięcie przez całość. Książka chyba tylko dla zafiksowanych na tematyce kotów, albo kolekcjonerów twórczości Pratchetta

 • Awatar

  Dwie rzeczy potrafią mnie bezdyskusyjnie uśmiechnąć, nawet, gdy czytam je dziesiąty raz - Instrukcja podawania kotu pigułki oraz Świat Dysku Terry'ego Pratchetta. A tu mamy połączenie tych dwóch czynników. Najśmieszniejsze w tej książce są zupełnie prawdziwe obserwacje. Jeśli macie kota, to z pewnością odnajdziecie go w tej książce, jeśli nie, to być może ta pozycja zaważy o decyzji o nabyciu go.

Warto zerknąć