ebook Pinokio
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 54124) Ilość stron (szacowana): 136

Pinokio
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 7.35
Audiobook - najniższa cena: 9.05
7.35 złpremium: 4.74 zł Lub 4.74 zł
7.23 zł
8.49 zł
8.50 zł
8.51 zł Lub 7.66 zł
6.15 zł
6.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (35)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z bohaterami naszych książek. Wprowadzą Cię oni w świat dziecięcych fascynacji, gdzie marzenia się spełniają, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością. Dzięki najcenniejszym utworom literatury dziecięcej odnajdziesz krainę, z której nie będziesz chciał wychodzić... Pinokio to niezwykły pajacyk, który potrafi mówić, poruszać się i myśleć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżeppetta, przysparzał mu niemało kłopotów i przykrości, aż w końcu opuścił go i poszedł w świat. Spotkało go tam mnóstwo nie zawsze miłych, lecz z pewnością pouczających przygód, które również Wam dadzą do myślenia... Dlatego sięgnijcie po tę niezwykle ciekawą i pouczającą książeczkę.

Pinokio od Carlo Collodi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka opowiada o Pinokiu, czyli psotnym drewnianym pajacu, jest to lektura pełna humoru… z morałem.

  • Awatar

    Jedna z książek z dzieciństwa, do których warto wrócić. Mimo, że pisana dla dzieci, a podtytuły rozdziałów zdradzają fabułę, tskże dorośli mogą z niej wynieść kilka cennych lekcji. A przy okazji znów poczuć smak dzieciństwa :)

Warto zerknąć