ebook Matematyka. Poznać, zrozumieć. Zakres podstawowy i rozszerzony
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Matematyka. Poznać, zrozumieć. Zakres podstawowy i rozszerzony

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem podręcznika papierowego. Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych.

Podręcznik w postaci e-booka Matematyka. Poznać, zrozumieć został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym w liceum i technikum. Podręcznik dla klasy 1 składa się z siedmiu rozdziałów: 1. Zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory; 2. Trygonometria, część 1; 3. Funkcja i jej własności; 4. Funkcja liniowa; 5. Wektory; 6. Przekształcanie wykresów funkcji; 7. Funkcja kwadratowa.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika:
•liczne przykłady, czyli wzorcowo rozwiązane zadania, ułatwiają naukę; można dzięki nim zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia;
•zadania sprawdzające do każdego tematu pomagają utrwalić materiał i przygotować się do sprawdzianów;
•zestawy zadań skonstruowane na wzór zadań maturalnych zapewniają możliwość systematycznego przygotowywania się do obowiązkowej matury z matematyki;
•staranne opracowanie edytorskie – jasny, komunikatywny język, odpowiedzi do większości zadań, indeks pojęć, atrakcyjna szata graficzna, czytelne wyróżnienie definicji, twierdzeń – sprawiają, że podręcznik jest przyjazny i łatwo z niego korzystać.

 

Matematyka. Poznać, zrozumieć. Zakres podstawowy i rozszerzony od Zygmunt Łaszczyk, Alina Przychoda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć