ebook Historia. Po prostu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Historia. Po prostu

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem podręcznika papierowego. Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych.

Do e-booka możesz dokupić kod dostępu do zestawu elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.

Historia. Po prostu w postaci e-booka jest podręcznikiem do wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych – liceów, techników i szkół zawodowych. Obejmuje dzieje powszechne i Polski od 1918 roku do początków XXI wieku, czyli całość materiału nauczania historii w zakresie podstawowym w szkołach ponadgimnazjalnych.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika:
•przemyślany – jasna i czytelna struktura ułatwia korzystanie z tekstu;
•przystępny i ciekawy – prosty język wykładu oraz starannie dobrane, interesujące materiały źródłowe gwarantują zrozumienie nawet najtrudniejszych zagadnień historii XX w.;
•nowoczesny i atrakcyjny wizualnie – dzięki różnorodnym materiałom źródłowym, ilustracjom w technice 3D i bogatemu zasobowi archiwalnych zdjęć, map i infografik można łatwiej wyobrazić sobie opisywane wydarzenia;
•skuteczny – rozbudowane materiały ćwiczeniowe oraz lekcje powtórzeniowe sprzyjają utrwalaniu wiedzy oraz kształceniu różnorodnych umiejętności.

 

Historia. Po prostu od Rafał Dolecki, Krzysztof Gutowski, Jędrzej Smoleński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki: