ebook Chemia. Po prostu
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Chemia. Po prostu

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem podręcznika papierowego. Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych.

Do e-booka możesz dokupić kod dostępu do zestawu elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.

Podręcznik w postaci e-booka Chemia. Po prostu został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym w szkołach ponadgimnazjalnych. Składa się z sześciu działów tematycznych: Mineralne skarby Ziemi, Chemia w rolnictwie, Chemia a nasze zdrowie, Chemia opakowań i odzieży, Chemia środków czystości oraz Energia dzisiaj i jutro.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika:
•przystępny – materiał jest nie tylko poprawny merytorycznie, ale też przekazany prostym językiem;
•ciekawy, bliski życiu – przedstawia zagadnienia chemiczne na przykładach z życia codziennego, treść zadań pokazuje praktyczne zastosowania chemii;
•uporządkowany i atrakcyjny wizualnie – łatwo się go czyta, bez problemu można odszukać potrzebne treści; przykuwające uwagę ilustracje i infografiki przekazują informacje w czytelny sposób i pomagają dostrzec w chemii fascynującą dziedzinę wiedzy;
•inspirujący – starannie dobrane przykłady doświadczeń zachęcają do eksperymentowania;
•skuteczny – dzięki podsumowaniom i zadaniom, umieszczonych po lekcjach i po każdym dziale, porządkuje wiedzę i pomaga w przygotowaniu do sprawdzianów.

 

Chemia. Po prostu od Hanna Gulińska, Krzysztof Kuśmierczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki: