ebook Sekretne życie CeeCee Wilkes
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 35436) Ilość stron (szacowana): 544

Sekretne życie CeeCee Wilkes
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.39
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
24.56 zł Lub 22.10 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-34% 21.39 zł
22.65 zł
27.12 zł
28.22 zł
28.71 zł
29.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Jeśli wyzna prawdę, na zawsze straci córkę. Jeśli prawdę zatai, nigdy nie odzyska siebie.

W 1977 roku zaginęła ciężarna Genevieve Russell. Dwadzieścia lat później policja odnajduje jej szczątki, a Timothy Gleason zostaje oskarżony o zabójstwo. Dziecko jednak zniknęło bez śladu.

CeeCee Wilkes wie, w jakich okolicznościach umarła Genevieve Russell widziała wszystko na własne oczy. I wie, co się stało z jej dzieckiem. Teraz Timothyemu Gleasonowi grozi kara śmierci, a ona stoi w obliczu wyboru. Powiedzieć prawdę i zniszczyć swoją rodzinę. Albo pozwolić niewinnemu człowiekowi umrzeć, by chronić życie zbudowane na kłamstwie.

Obwołana nadzwyczajnie utalentowaną pisarką przez Literary Times, autorka światowych bestsellerów Diane Chamberlain przedstawia pełną wzruszeń, pasjonującą opowieść, w której analizuje konsekwencje matczynej desperacji, zbyt daleko posuniętej miłości i decyzji, która zaciera granicę między dobrem a złem.

Diane Chamberlain to Jodi Picoult amerykańskiego Południa.

Mary Alice Monroe

Diane Chamberlain to nadzwyczajnie utalentowana pisarka! Każda jej książka to prawdziwa perła.

Literary Times

Niezwykła i poruszająca lektura. Opowieść, której nie można zapomnieć.

ROMANCE READERS CONNECTION

Chamberlain napisała pasjonującą powieść, z postaciami, które dzięki swojej dobroci i słabościom stają się rzeczywiste.

Booklist

Podobnie jak w poprzednich książkach, także i tu Chamberlain snuje porywającą opowieść pełną intrygujących postaci.

Publishers Weekly

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu powieści, w tym Prawa matki, Kłamstw, Tajemnicy Noelle i Szansy na życie; mieszka w Karolinie Północnej i aktualnie pracuje nad swoją następną powieścią.

Sekretne życie CeeCee Wilkes od Diane Chamberlain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Z Diane Chamberlain spotkałem się pierwszy raz i gdybym miał porównywać tę autorkę z Jodi Picoult, jak czyni to świat literatury, to z tego starcia z podniesioną twarzą wyszłaby Pani Picoult. Powieści Jodi Picoult uważam za bardziej dojrzałe i mocniej oddziałujące na uczucia czytelnika.
    Sekretne życie CeeCee Wilkes momentami wydawało mi się wręcz naiwne, zupełnie tak samo jak naiwne było postępowanie głównej bohaterki. Nie oznacza to, że spotkanie z Diane Chamberlain uważam za stracone. Wręcz przeciwnie, książkę czytało mi się dobrze i autorce udało się wciągnąć mnie w wir wydarzeń, do tego stopnia, że końcówkę powieści pochłonąłem jak świeżą bułeczkę. Powieść napisana jest prostym językiem co wpływa dodatnio na jej lepszy odbiór oraz samą szybkość czytania.
    Książkę tę polecić mogę osobom, które lubią po zakończonej lekturze przemyśleć to czego doświadczyły i wczuć się w rolę bohaterów, roztrząsając problem i zastanawiając się co bym zrobił gdyby..?
    W gruncie rzeczy Sekretne Zycie CeeCee Wilkes to niebanalna historia, przypadnie zapewne do gustu wrażliwym osobom, którym na sercu leży dobro innego człowieka.

Warto zerknąć