Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.12 / 5.00
liczba ocen: 2759
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.27 zł
24.37 zł
24.65 zł
29.00 złpremium: 17.40 zł
29.00 zł
Pozostałe księgarnie
24.64 zł
24.65 zł
25.81 zł
26.50 zł
29.00 zł
Opis:

Felix, Net i Nika jadą na zimowisko do pensjonatu "Trzy kuzynki", położonego w lesie, w górach na odludziu, a prowadzonego przez bardzo dziwne starsze panie. Stare meble i przedziwne obrazy tworzą niezwykłą atmosferę, a naprawdę strasznie zaczyna się robić, kiedy nocą ktoś chodzi po domu, pozostawiając przerażonym gimnazjalistom dziwne niespodzianki. Przyjaciele powoli odkrywają tajemnicę tego niezwykłego miejsca.
W książce, jak we wszystkich tomach serii "Felix, Net i Nika", nie zabraknie humoru, przygód z dreszczykiem i nastoletnich perturbacji damsko-męskich. Zapowiada się STRASZNIE smakowity pierwszy polski horror dla młodego czytelnika! 

CYTATY:
Tak to już jest, że każdy pamięta te same wydarzenia inaczej, a po latach te same wspomnienia różnych osób zdają się dotyczyć innych historii.
Sny kryją więcej tajemnic, niż nam się wydaję.
Przeszłości nie da się zapisać nawet w poezji, bo każdy odczuwa te same wydarzenia inaczej.
Każda droga jest trudna. Ale najtrudniejsza jest ta, którą akurat idziesz. Którąkolwiek byś wybrał, i tak wszyscy będą mieli pretensję.
Sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym, czym się wydaje.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka trzyma w napięciu. Jest tak zagadkowa, że do samego końca nie wiemy co się stanie i jakie będzie zakończenie. A zakończenie jest tak super, że koniecznie trzeba przeczytać tą książkę! ;)

  • Awatar

    Trzecia Kuzynka jest faktycznie książką z dreszczykiem. Historia wciąga i pozostawia z pytaniem “co dalej?”. A czyta się ją bardzo przyjemnie, choć muszę przyznać, że o plusze i śniegu przyjemniej czyta się w niedzielny poranek któregoś z letnich miesięcy.

Inne proponowane
Warto zerknąć