ebook Nikt
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 2253)

Nikt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.99
wciąż za drogo?
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
21.99 zł 20% rabatu
22.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

"Czasami po prostu trzeba być NIKIM, by coś znaczyć Krwawe akcje jednostek specjalnych to dopiero początek rozpaczliwej walki o przetrwanie. Co zwycięży: pojednanie, instynkt łowcy, fanatyczna wiara? Przeznaczenie zbliża się taktycznym krokiem komandosa. Spogląda lufą wycelowanego glocka. Uderzy furią pierwotnego drapieżcy. Kły w śmiertelnej ciszy nocy. Syk zabójczych 9 mm Para. Zew drapieżnika, zew krwi, żądza mordu. W jednych i drugich, choć tak różnych, takie same... Renegaci i Nocarze - Ciemna Strona Nocy nie rozmawia z Jasną. Nie ma o czym. Rozpadł się cały świat ich dążeń i przekonań. Przez Niego... Reszty dopełni trzeci gracz. Renegaci i Nocarze – dawni przyjaciele są przekleństwem Vespera. Wciąż przykuty jest do nich łańcuchem solidarności, której nie rozumie, która trzyma go na uwięzi jak psa. Na dnie rozpaczy, pośrodku morza nienawiści, w bagnie pogardy - wszędzie tam może zakiełkować ziarno nadziei. Czasami, po prostu, trzeba być NIKIM by coś znaczyć. By coś przetrwało..."

Nikt od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    To juz III tom tej seri o wampiro-policjancie. No i niestety musze powiedziec ze tym razem przemeczyłem te książke by wiedziec jak sie skończył. Seria fajnie sie rozpoczeła, ale koniec przeciągniety. To już tom dla wytrwałych.

Warto zerknąć