ebook Nikt
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 2254)

Nikt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 24.35
Audiobook - najniższa cena: 29.45
wciąż za drogo?
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
22.25 zł
22.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

"Czasami po prostu trzeba być NIKIM, by coś znaczyć Krwawe akcje jednostek specjalnych to dopiero początek rozpaczliwej walki o przetrwanie. Co zwycięży: pojednanie, instynkt łowcy, fanatyczna wiara? Przeznaczenie zbliża się taktycznym krokiem komandosa. Spogląda lufą wycelowanego glocka. Uderzy furią pierwotnego drapieżcy. Kły w śmiertelnej ciszy nocy. Syk zabójczych 9 mm Para. Zew drapieżnika, zew krwi, żądza mordu. W jednych i drugich, choć tak różnych, takie same... Renegaci i Nocarze - Ciemna Strona Nocy nie rozmawia z Jasną. Nie ma o czym. Rozpadł się cały świat ich dążeń i przekonań. Przez Niego... Reszty dopełni trzeci gracz. Renegaci i Nocarze – dawni przyjaciele są przekleństwem Vespera. Wciąż przykuty jest do nich łańcuchem solidarności, której nie rozumie, która trzyma go na uwięzi jak psa. Na dnie rozpaczy, pośrodku morza nienawiści, w bagnie pogardy - wszędzie tam może zakiełkować ziarno nadziei. Czasami, po prostu, trzeba być NIKIM by coś znaczyć. By coś przetrwało..."

Nikt od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    To juz III tom tej seri o wampiro-policjancie. No i niestety musze powiedziec ze tym razem przemeczyłem te książke by wiedziec jak sie skończył. Seria fajnie sie rozpoczeła, ale koniec przeciągniety. To już tom dla wytrwałych.

Warto zerknąć