ebook Nocarz
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 3469)

Nocarz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 24.35
Audiobook - najniższa cena: 29.15
wciąż za drogo?
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
22.25 zł
22.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

"Jeśli myślałeś, że wampiry nie istnieją, zobacz jak bardzo się myliłeś... Praca w służbach specjalnych niektórych może pociągać, innych odstraszać. Wiadomo - stres, narażanie życia i jeszcze obowiązek, który każe trzymać język za zębami. Ale dla niektórych to sposób na życie. Dzięki ciągłej dawce adrenaliny we krwi czują, że istnieją. Taką drogę wybrał Jerzy Arlecki. Służbie dla Ojczyzny gotowy był poświęcić wszystko. Dostał nowe życie, nową tożsamość, nową misję. Trafił do tajnej jednostki ABW, która pod przykrywką standardowych działań, zajmowała się walką z żądnymi krwi Renegatami. To jest najbardziej niekobieca kobieca literatura na świecie!!! Na dodatek zaprawiona jakimś silnie uzależniającym narkotykiem... Anja Orthodox, wokalistka zespołu Closterkeller"

Nocarz od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Magdalena Kozak jest dość specyficzną pisarką. Ma bardzo ciekawe zainteresowania i wykształcenie i o jednym i drugie prawie zawsze wspomina w swoich książkach. I to, co jest najciekawsze autorka próbuje (zazwyczaj skutecznie) wprowadzić fantasy i/lub fantastykę do zupełnie polskich realiów - na przykład wampiry w świecie ABW.
  Książka może się spodobać - zwłaszcza jeśli lubicie odtwarzać w realu ścieżki, któymi chadzali bohaterowie książek.

 • Awatar

  No cóz ja z Aneta znów sie nie zgodze w opini ksiązki - tym razem to mnie się podobała :-) Może juz nie tak dobra jak I tom, ale wciąż ciekawa. Widać pióro "kobiece" , czyli spore opisy, ale kto lubi wampiry i te klimaty to polecam

 • Awatar

  Najchętniej napisałaby po prostu: "Trzymać się z daleka!" W książce nie podobało mi się niestety nic: język, historia, papierowi bohaterowie... Zresztą niech będzie: radzę trzymać się z daleka od tej książki.

Warto zerknąć