ebook Renegat
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 2524)

Renegat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.20
Audiobook - najniższa cena: 29.97
wciąż za drogo?
24.35 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
-15% 22.20 zł Lub 19.98 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
22.25 zł
23.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

"Kiedyś Jerzy Arlecki, nowy nabytek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nie wierzył w wampiry i tym bardziej w ich doborową jednostkę, chroniącą ludzi przed spragnionymi krwi renegatami. Kiedy jednak sam obudził się dla Nocy przysięgał i sobie i innym, że zawsze będzie po stronie tych dobrych i prawych. Czy zdoła dotrzymać swojej przysięgi? Teraz, kiedy trafił w szeregi renegatów i stał się pełnoprawnym wampirem? Życie w szeregach dotychczasowego przeciwnika stanowi nie lada wyzwanie. Dla jednych jest zdrajcą i mordercą, dla innych wrogiem, dla jeszcze innych niepokonanym desperado... Sytuacja wydaje się bez wyjścia. Starzy przyjaciele dyszą żądzą zemsty, nowi przyjaciele to tak naprawdę starzy wrogowie, a ponad wszystkim stoją piękna kobieta i wielka polityka. Głód krwi i braterstwo broni. Kły i glocki. Vesper, tym razem jako wyklęty wampirzy renegat, zazna już ludzkiej krwi. Ta powieść wywołuje głód. Chcę więcej! Jarosław Grzędowicz, autor „Pana Lodowego Ogrodu”"

Renegat od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Traktuj ludzi lepiej, niż na to zasługują, a zrobią wszystko, żeby sprostać swemu nowemu wizerunkowi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Gorąco polecam. fantasy - wampiry, kryminał - policja, no i polskie realia. Świetnie sie czyta o współczesnym świecie wampirów, gdy akcja toczy się w Polsce i w realiach. Świetny jezyk i widać autorka zna sie na szczegółach technicznych ( broń i etchnika) więc tym bardziej książka nabiera realnych kształtów.

Warto zerknąć