ebook Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 3139)

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.17
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
-26% 21.17 zł
24.65 zł Lub 22.19 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
24.64 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Podczas imprezy sylwestrowej Felix, Net i Nika niechcący odpalają eksperymentalną rakietę kosmiczną. Tajne służby poszukują sprawców, a sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że rakieta spadnie gdzieś na terytorium Polski. Bohaterowie muszą zlikwidować zagrożenie. Rozpoczyna się walka z czasem.
Jednocześnie rzeczywistość szkolna nie ułatwia im zadania. Szkoła stara się o uzyskanie certyfikatu, co prowadzi do wielu absurdalnych i bardzo zabawnych sytuacji.
To, co spotka Felixa, Neta i Nikę utwierdzi ich w przekonaniu, jak ważna jest przyjaźń i pomaganie innym. 

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli każdy będzie myślał, że problemem zajmie się ktoś inny, to nie zajmie się nim nikt.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przygody Felixa, Neta i Niki potrafią być doprawdy zaskakujące. Sadziłem, że jestem już trochę za stary na takie historie, jednak po zachowaniu bohaterów można by wnioskować, że są o wiele starsi. Autor osadził ich w gimnazjum chyba tylko po to, aby samotne mieszkanie Niki było dodatkowym problemem.

  • Awatar

    Jedna z mniej lubianych części. Na szczęście występują (zresztą jak w każdej części serii) elementy technologii, które bardzo lubię. Te dwie części polecam dla fanów całej serii książek 'F,NiN'. :)

  • Awatar

    Jedna z dwóch mniej lubianych przeze mnie części. Akcja toczy się powoli, a przyjaciele potrzebują od siebie przerwy. Nie znaczy to jednak, że neguję opowiedzianą historię. Ta jest niekonwencjonalna a i momentami zaskakująca. Polecam dla zapaleńców i fanów serii.

Warto zerknąć