ebook Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 3842)

Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.88
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
20.88 zł 20% rabatu
-5% 23.21 zł Lub 20.89 zł
24.65 zł Lub 22.19 zł
29.00 zł
24.40 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Gdzie trafiamy, gdy zasypiamy? Zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz się tego dowiedzieć? Czy starczy ci odwagi, aby razem z Felixem, Netem i Niką rozwiązać zagadkę ogarniającej Warszawę epidemii senności, odkryć kim jest śledząca bohaterów postać w płaszczu i dokąd zmierza czarna karoca? Nie obawiaj się - senna rzeczywistość polskiego gimnazjum przyprawi cię nie tylko o dreszczyk strachu, ale też rozbawi. Kto kogo kocha, kto oszukuje i czym u diabła jest ta bekonia?
Bądź pewien - nie zaśniesz, dopóki nie skończysz czytać "Pałacu Snów". 

Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Głupota to cecha wrodzona. Bardzo trudno ją naśladować.
Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciekawa i wciągająca, momentami mroczna i lekko schizofreniczna ale chyba jena z najlepszych książek Kosika.

  • Awatar

    Pierwsza książka, którą przeczytałam z tej serii. Dość mroczny klimat. Wybujała fantazja autora super wpływa na czytelnika i jego wyobraźnię!

  • Awatar

    Trzecia, a zarazem najmroczniejsza część cyklu FNiN. Tym razem wraz z bohaterami zagłębimy się w świat snów i sennych marzeń oraz możliwości, które daje nam ten stan. Czyta się bardzo przyjemnie, lekko. Książkę mogę polecić każdemu kto lubi klimaty zagadek i przygód.

Warto zerknąć