ebook Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 3530)

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.17
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
21.17 zł
-15% 24.65 zł Lub 22.19 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
24.65 zł
24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Co wyniknie z gry, w którą wciągnie przyjaciół? W kim zakocha się samotny dotąd Felix i co ukrywają podziemia Warszawy? Czy nieśmiertelność to dar, czy przekleństwo?
Akcja, humor i ważne pytania. Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was!

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pory roku przemijają, ludzie przemijają. Wszystko trwa tylko przez jakiś czas, zwykle za krótko, i trzeba się z tym pogodzić. Inaczej człowiek staje się nieszczęśliwy.
To naturalny proces życia i śmierci. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Teraz wydaje ci się to straszne, ale im będziesz starszy, tym bardziej docenisz tę zależność. Życie wieczne, to dopiero byłoby przekleństwo! Kiedyś trzeba przecież odpocząć.
Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą-ta pamięć daje im nieśmiertelność
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Słodko-gorzka, serio-abstrakcyjna kontynuacja przygód trójki bohaterów oraz ich rodzin, sprzętu i psa. Trochę może zbyt cybernetyczno-steampunkowa. Ale i tak to perła wśród pozycji dedykowanych młodzieży. Jako dorosły bawiłem się setnie przy czytaniu.

  • Awatar

    Czwarta część cyklu okazuje się też tą, która najbardziej zwraca uwagę na życie, śmierć, nasze wybory i to jak żyjemy. Bohaterowie zdecydują się zejść w kanały, aby odnaleźć przyjaciela. Znajdziemy tutaj pełno przygód, traktujących o życiu wypowiedzi a także... robotów. Polecam również starszemu odbiory, ze względu na przesłanie które książka niesie.

  • Awatar

    W tym tomie trójka przyjaciół używa Warszawy do zorganizowania sobie gier terenowych i ogólnie wykazuje ponadprzeciętne umiejętności. Coś mi to przypomniało (czasy dziecięce) – ogólnie poważanego i uwielbianego Pana Samochodzika, gdzie grupa nastolatków rozwiązywała problemy, którym dorośli nie dawali rady. Z tą drobną różnicą, że tym razem historia nie działa się w słoneczne wakacje gdzieś na Mazurach, a na grudniowej, zaśnieżonej warszawskiej starówce. A dokładniej - pod nią. Przy wszystkich tych „niemożliwościach” jedna rzecz nie daje się nie zauważyć - młodzi odkrywcy są narażeni na sukces w każdym przypadku. Głównie dlatego, że w przeciwieństwie do dorosłych nie myślą o wszystkich konsekwencjach lub myślą o nich w zupełnie innych kategoriach. Do tego mają po swojej stronie nieograniczone zasoby wyobraźni. W historii o Pułapce Nieśmiertelności też jest jej niemało.

Warto zerknąć