ebook Głos skrzypiec
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 325)

Głos skrzypiec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - polecana oferta: 11.20
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
14.00 złpremium: 8.40 zł Lub 8.40 zł
11.20 zł Lub 10.08 zł
12.60 zł Lub 11.34 zł
14.00 zł 10 zł na konto
-35% 9.10 zł
-5% 11.19 zł
11.90 zł
12.47 zł
12.60 zł
13.00 zł
14.00 zł
Inne proponowane

Czwarta powieść z komisarzem Salvem Montalbanem w roli głównej – czwarta sprawa, w której w równym stopniu nietypowa jest zbrodnia, co postać prowadzącego śledztwo. Podczas prywatnej podróży służbowy samochód Montalbana potrąca zielone twingo. Zaintrygowany brakiem reakcji ze strony właściciela komisarz zakrada się do willi, przed którą doszło do incydentu. Podczas tej nieformalnej wyprawy odkrywa zwłoki pięknej, młodej blondynki. I oto, podobnie jak w poprzednich powieściach, wskutek niekonwencjonalnego postępowania policjanta z jednej sprawy robią się dwie – trzeba odkryć zabójcę, lecz również sprawić, żeby zwłoki zostały odkryte w następstwie formalnej procedury. Kiedy Montalbano realizuje swoją mistyfikację, staje się przypadkowym świadkiem prywatnego koncertu światowej sławy skrzypka, który stara się uciec od świata... Odległe wydarzenia łączy nić, której ślad Montalbano raz po raz mocno chwyta w ręce, żeby doprowadzić dochodzenie do końca.„Głos skrzypiec” to powieść nieco bardziej „ściszona” od poprzednich kryminałów Andrei Camilleriego. Jej fabuła toczy się z dala od mafii i polityki, w gęstym klimacie sycylijskiego miasteczka, który rozjaśniają barwne, zapadające w pamięć postaci.

Głos skrzypiec od Andrea Camilleri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Tym razem śledztwo komisarza nie zazębia się z działaniami mafii, choć jej obecność w tle ma duże znaczenie.
  Sprawa jest dziwna. Zamordowana brutalnie zostaje kobieta. Zgwałcona i okradziona we własnej willi na odludziu. Podejrzani pojawiają się i znikają. Policja jest nieudolna - specjalnie czy po prostu popełnia błędy. Czy jak w klasyce gatunku zabił mąż, wielbiciel, kuzyn, przyjaciółka? A może jak każe kanon - najmniej podejrzany?

  Montalbano tu niewiele je, Angelina nie rozpieszcza, zmienił się Kwestor więc i obiady pani Emilii zniknęły, gospoda San Calogero w remoncie...
  Wątek osobisty też nie rozwija się optymistycznie...

  Ale główny wątek bez zarzutu! Świetny! I opowiedziany rewelacyjnie!

  I jestem fanką pani Clementiny Vasile Cozzo (toż to skrzyżowanie dr Watsona z panną Marple) i rozwijającego się nieoczekiwanie Catarelli

Warto zerknąć