ebook Złodziej kanapek
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 344)

Złodziej kanapek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.55
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
16.00 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
13.55 zł Lub 12.20 zł
14.41 zł Lub 12.97 zł
16.00 zł 10 zł na konto
13.60 zł
13.60 zł
14.28 zł
14.50 zł
16.00 zł
16.00 zł
Inne proponowane

Włoskie miasteczko jako niemalże filmowa sceneria, w której bohaterowie oddają się błogiemu lenistwu, zajadając lokalne przysmaki? Na pewno nie w pełnych zbrodni kryminałach z komisarzem Montalbano! Komisarz Montalbano – człowiek o nastrojach zmiennych jak sycylijska aura i niezrównany smakosz – musi rozwiązać sprawę tunezyjskiego rybaka, zatrudnionego na włoskim kutrze i zabitego od strzału oddanego z tunezyjskiej łodzi patrolowej. Jednocześnie w Vigacie ofiarą morderstwa pada właściciel firmy handlowej Aurelio Lapecora. Wdowa rzuca oskarżenie na kochankę denata, piękną Tunezyjkę imieniem Karima. Okazuje się, że przedsiębiorcza emigrantka szczególnie upodobała sobie majętnych starszych panów, którym świadczyła dość wymyślne usługi. Borykający się z bardzo trudnymi problemami osobistymi komisarz Montalbano dojdzie z czasem do wniosku, że pochodzenie osób uwikłanych w te dwie, zdawałoby się, zupełnie niepowiązane ze sobą sprawy będzie mieć kluczowe znaczenie dla rozwiązania jednej groźnej zagadki.

Złodziej kanapek od Andrea Camilleri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przychodzi taka chwila – myślał – kiedy spostrzegasz, że twoje życie się zmieniło. Ale kiedy to się zdarzyło? – zadajesz sobie pytanie. I nie znajdujesz odpowiedzi.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    I znów na styku dwóch spraw, afery przemytniczej (wplątane służby specjalne) i domowego kryminału (morderstwo z zazdrości i chciwości) staje nasz dzielny komisarz Montalbano.
    Wspierają go współpracownicy (ci niegłupi i ci nie rokujący poprawy

Warto zerknąć