ebook Kształt wody
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 7422)

Kształt wody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.30
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
-29% 20.30 zł
22.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Nowe wydanie pierwszego tomu bestsellerowej serii o komisarzu Montalbano!

W Vigacie zostaje odnalezione ciało inżyniera Luparello, lokalnej osobistości. Według orzeczenia biegłych, przyczyną śmierci był atak serca spowodowany "przedawkowaniem" uciech erotycznych. Komisarz Montalbano, pomimo nacisków, ociąga się z zamknięciem śledztwa, i to nie tylko dlatego, że denat uchodził za człowieka ostrożnego i raczej wstrzemięźliwego. Pewne osoby zachowują się dziwnie, a w pobliżu zwłok odnajdują się zagadkowe przedmioty. Wszystko to najwyraźniej świadczy, że ktoś próbuje skompromitować inżyniera. Potwierdza to śledztwo komisarza, odkrywające coraz to nowe, niespodziewane tropy.

 
Kształt wody od Andrea Camilleri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kiedyś miałam przyjemność zetknąć się z komisarzem Montalbano. Wtedy było to kilka tomów z cyklu i nie po kolei. Postać mi się spodobała, tło również. Denerwował mnie brak kompletności i możliwości czytania po kolei. Skompletowałam serię, urlop spędzam w śródziemnomorskim upale, zatem...

    Sycylia, mafia, dziwne związki i zależności, włoskie upodobanie do tytułowania (professore, dottore, commissare

Warto zerknąć