ebook Rzeźniczka z Małej Birmy
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 794)

Rzeźniczka z Małej Birmy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.69
Audiobook - najniższa cena: 24.79
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
21.69 zł
24.90 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
32.54 zł Lub 29.29 zł
27.22 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge.

Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i nie popełniła zbrodni, za którą została skazana na jedenaście lat więzienia, to kto zamordował i poćwiartował swoją ofiarę w 1989 roku? Gunnar Barbarotti wyrusza w podróż przez Szwecję. Los prowadzi go z rolniczej Małej Birmy w pobliżu Kymlinge do położonego na odludziu pensjonatu górskiego. Podróż zakończy jego zmagania ze światem i Bogiem – choć może to tylko kwestia interpretacji…

Hakan Nesser (ur. 1950) jeden z najpopularniejszych szwedzkich pisarzy. Największą popularność przyniósł mu składający się z dziesięciu części cykl powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie. Większość książek z tej serii stała się podstawą scenariuszy filmowych. Nesser trzykrotnie otrzymał nagrodę za najlepszy szwedzki kryminał, a jego książki przetłumaczono na ponad dwadzieścia języków.

Rzeźniczka z Małej Birmy od Håkan Nesser możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Świat jest teatrem, a ludzie chcą być oszukiwani. Chyba o to w tym wszystkim chodzi.
Życie to nie wędrówka po prostej drodze.
Czymże bowiem jest świat, jeśli nie naszymi wyobrażeniami o nim?
To nie umarłych opłakujemy, pomyślała. Opłakujemy nas samych. Nie śmierć, lecz życie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lubię Nessera, bo mam wrażenie, że nie wątek kryminalny jest najważniejszy, tylko losy Barbarottiego, którego polubilam i chciałabym wiedzieć, czy odnajdzie spokój i szczęście (oczywiście, że odnajdzie!). Trochę powieści obyczajowej obok dobrej intrygi i sprawnie zmontowanej zagadki detektywistycznej.

Warto zerknąć