ebook Wyścig z czasem
4 / 5.00 (liczba ocen: 8655) Ilość stron (szacowana): 749

Wyścig z czasem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.65
25.65 zł
Inne proponowane

Jack Ryan senior i Jack Ryan junior. Ojciec i syn. Pierwszy, były analityk i wicedyrektor CIA, były prezydent USA z ramienia Partii Republikańskiej, ponownie ubiega się o najwyższy urząd. Drugi, analityk w prywatnej kancelarii prawniczej Hendley Associates, w rzeczywistości działającej pod przykrywką, poza kontrolą CIA, supertajnej amerykańskiej agencji wywiadowczej zwanej Campusem, przechodzi intensywny trening w zakresie sztuk walki. Jego marzeniem jest stać się pełnowartościowym agentem operacyjnym, który działa nie zza biurka, lecz w terenie, tropiąc i likwidując najgroźniejszych terrorystów świata. Kontrkandydat Ryana w wyborach prezydenckich, urzędujący prezydent Ed Kealty, oraz jego sponsor, utrzymujący kontakty z rosyjską FSB miliarder Paul Laska, postanawiają zapewnić sobie zwycięstwo, dyskredytując przeciwnika przez obciążenie go odpowiedzialnością za rzekome zabójstwo popełnione przez Johna Clarka. Odznaczony Medalem Honoru Clark, weteran CIA, obecnie agent Campusu, bliski przyjaciel Ryana, został w okresie jego prezydentury ułaskawiony za czyny, jakich dopuścił się, pracując dla Agencji. Teraz, na polecenie Kealty'ego, zostaje umieszczony na liście najgroźniejszych przestępców Ameryki; jest ścigany przez policję, agencje wywiadowcze i FBI. Równolegle toczy się walka na innym froncie. Agenci Campusu na czele z Jackiem Ryanem juniorem usiłują pokrzyżować plany Riaza Rehana, generała pakistańskiego wywiadu ISI, w rzeczywistości islamskiego fundamentalisty i terrorysty ukrywającego się pod wieloma tożsamościami. Rehan wszedł w posiadanie bomb jądrowych; szantażuje nimi Moskwę, próbuje doprowadzić do wybuchu wojny między Indiami a Pakistanem. Losy świata wiszą na włosku...

Wyścig z czasem od Tom Clancy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Tom Clancy to autor, do książek którego zaglądam, kiedy potrzebuję chwil całkowitego odstresowania. Jack Ryan to bohater, który zapewnia mi maksimum emocjonującej akcji i łatwej rozrywki, zabierając mnie ze sobą w sam środek spisków, intryg i gry wywiadów. W „Wyścigu z czasem” dostałem kolejną porcję możliwych scenariuszy, które mogą zostać zrealizowane w dzisiejszym, zdominowanym przez terroryzm świecie. Fakt, że większość czytelników określi tę książkę „czytadłem”, w niczym nie umniejszył dreszczyku emocji, którego ona mi dostarczyła. Tego od takiej książki oczekiwałem.

Warto zerknąć