ebook Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 3545)

Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.40
Audiobook - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
-23% 18.40 zł Lub 16.56 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
18.39 zł
19.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Coś ściga Tiffany...

Tiffany Obolała jest gotowa, by rozpocząć naukę czarownictwa. Spodziewa się zaklęć i magii - nie nudnych prac domowych i złośliwych kóz. Na pewno czarownictwo to coś więcej. Czego Tiffany nie wie? Że podąża za nią bezcielesna, podstępna istota. Tym razem ani pani Weatherwax (najpotężniejsza czarownica na świecie), ani waleczni, sześciocalowi Wolni Ciut Ludzie nie zdołają jej ochronić. W końcu będzie potrzebowała całej swej wewnętrznej siły, by się uratować... o ile to w ogóle możliwe.

Świat Dysku: Kapelusz pełen nieba od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W cyklu Świata Dysku dla Młodych Pratchett rzadziej posługuje się kryminalnymi zagadkami (choć z nich nie rezygnuje całkowicie), ale wciąż doskonale komentuje społeczne zachowania i przywary. Czasem poświęci na to tylko jedno – ale absolutnie trafne – zdanie, a kiedy indziej odpowiednio zbuduje postaci, które swoim zachowaniem wystarczą za przykład „nie do naśladowania”. Co nie zmienia faktu, że i tak są one zabawne.

Warto zerknąć