ebook Raz wiedźmie śmierć
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 44670)

Raz wiedźmie śmierć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 23.32
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-22% 23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.99 zł
23.62 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Druga księga serii o Atticusie O’Sullivanie, ostatnim druidzie i najśmieszniejszym bohaterze urban fantasy od czasów Harry’ego Dresdena Jima Butchera! 2100-letni Atticus O’Sullivan, ostatni z druidów, odkrywa, że po zabiciu pewnego celtyckiego boga (zajrzyj do pierwszego tomu serii „Na psa urok”) stał się niespodziewanie popularny. Bogowie z najróżniejszych panteonów życzą sobie nagle, by sprzątnął ich rywali, przede wszystkim boga piorunów Thora. To dopiero początek kłopotów Atticusa. Oto do jego drzwi puka Kojot, indiański bóg-oszust, i żąda, by druid unicestwił demona polującego na ludzi w okolicy. Horda bachantek z Las Vegas chce zająć senne miasteczko i uczynić z niego kolejne gniazdo rozpusty. A na dodatek na życie druida i jego przyjaciół dybią diaboliczne nazistowskie wiedźmy polujące też na atrakcyjny polski sabat pod wodzą Maliny... I po czyjej stronie stanie rosyjski rabin, upadły anioł z piątego kręgu piekła Dantego? Atticusowi pomagają zwilkołaczony wiking i sprawniczony wampir, czy jednak tym razem to wystarczy, by ujść z życiem?

Raz wiedźmie śmierć od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

  • Awatar

    Można przeczytać pomijając pierwszą część (chociaż nie opłaca się, bo to naprawdę świetna seria), ponieważ autor "mimochodem" podaje niezbędne informacje z poprzedniej książki. Atticus nadal jest zabawny, Oberon również - aż chce się wiecej. Fabuła jest wciągająca.

  • Awatar

    Złe i dobre wiedźmy, trochę chrześcijańskich demonów, jeden uparty Druid, mocno uparty wampir i sabat pięknych polskich wiedźm. A wszystko to z dużą dozą poczucia humoru, nietypowych pomysłów i wsparcia wyrzutni rakiet. Jako dodatek to powiem, że brutalny seks z boginią śmierci i nietypowa propozycja od innej, ale to już w książce ....

Warto zerknąć