ebook Imperium
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 89)

Imperium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.03
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
27.99 zł Lub 25.19 zł
28.00 zł
23.03 zł
28.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść, która przybliża historię jednego z największych w dziejach świata starć morskich, zwanego bitwą pod Lepanto. Co sprawiło, że krwawą wojnę wygrała oparta na kruchym sojuszu Liga Święta? Młody marynarz Casper Kolb, gdańszczanin na służbie hiszpańskiej rodzinny kupieckiej, staje się świadkiem i uczestnikiem wydarzeń, o których pamięć przetrwała wieki, a ich bohaterom zapewniła nieśmiertelną chwałę...Morze Śródziemne, centrum świata znanego Europejczykom, wygodny szlak komunikacyjny i źródło dobrobytu, pod koniec XVI w. stało się areną, w której stanęły naprzeciw siebie potężne imperium osmańskie i oparta na kruchym sojuszu Liga Święta.Muzułmańska inwazja na Cypr, desant pod Larnaką, oblężenie Nikozji i Famagusty były przedsięwzięciami niemającymi wcześniej precedensu w historii działań wojennych. Stały się także preludium do jednego z największych w dziejach świata starć morskich zwanego bitwą pod Lepanto.

Imperium od Vladimir Wolff możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bitwa pod Lepanto, to jedna z najważniejszych bitew w dziejach Europy, akcja tej książki dzieje się właśnie w tej epoce. Dość dobrze napisana, fajnie się czyta, ale jednak czegoś brakuje, czułem pewien niedosyt. "Zielona Brama" Meissnera byłą bardziej "morska". Mam nadzieję że autor się rozwinie, bo jest nierówny, ma lepsze i gorsze okresy.

Warto zerknąć