ebook W wysokiej trawie
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 8312)

W wysokiej trawie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 5.45
Audiobook - najniższa cena: 8.91
7.35 złpremium: 4.74 zł Lub 4.74 zł
5.45 zł
6.32 zł Lub 5.69 zł
7.90 zł
5.90 zł
6.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Cóż mogłoby się wydarzyć na polu wysokiej trawy? W świecie Stephena Kinga wspomaganego przez jego syna Joe Hilla – wszystko, co tylko podpowie Ci owładnięta strachem wyobraźnia... Cal i Becky to kochające się rodzeństwo. Kiedy Becky zachodzi w ciążę na pierwszym roku studiów, brat decyduje się jej pomóc i odwieźć siostrę do rodziny w drugiej części Stanów. Przejeżdżając przez Kansas słyszą wołanie o pomoc, które dobiega z przylegającego do szosy wielkiego pola traw. Zatrzymują się na parkingu przy kościele pod dziwnym wezwaniem Czarnego Kamienia Odkupiciela. W pobliżu nie ma nikogo, a dziecinny głos dobiega z niedaleka, więc decydują się wejść w gąszcz i wyprowadzić chłopca na bezpieczną drogę. Jednakże Becky i Cal szybko gubią się w trawie. Spotkanie z ludźmi w niej żyjącymi będzie dla nich zabójcze...

W wysokiej trawie od Joe Hill, Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przykro mi, ale opowiadanie zupełnie do mnie nie trafia. Czy dziś wystarczy być synem kogoś i uprawiać makabreskę, żeby wywoływać emocje? Starszy King - chociażby w Carrie, Miasteczku Salem czy To! stosował inne środki niż skrajne obrzydzenie. Gdyby to był Masterton, jeszcze bym zrozumiał, ale syn Hill i ojciec King?

 • Awatar

  Jakoś tak niezręcznie budowane napięcie. Obrzydliwość jest, wszak to groza, ale jak dla mnie to słaba opowieść. Moim zdaniem nie broni się.

 • Awatar

  Spodziewałem się czegoś więcej.

 • Awatar

  Przeczytałem większość książek Kinga i dwie jego syna ("Rogi" i "Nos4a2") i z ciekawością zacząłem czytać to krótkie opowiadanie autorstwa obu panów. Po kilku stronach niestety wiedziałem jak to się wszystko kończy. Niestety też nie miałem przyjemności z czytajania. Opowiadanie było brutalne, szczególnie że jedną z bohaterek była kobieta w ciąży. Wiele książek Kinga było brutalnych itd. ale mimo to tworzyło zazwyczaj dobrą całość. Co trzeba przyznać, to że znakomicie stworzony jest nastrój całej opowieści, który jest mocno przygnębiający.

 • Awatar

  Pomysl moze i banalny, ale jego rozwiniecie juz calkiem satysfakcjonujace. Nie zamierzam zdradzac fabuly, ale dzieki temu minibookowi nabralam ochoty na przeczytanie kolejnych ksiazek syna (bo ojca czytam od dawna). Istnieje calkiem niezla perspektywa na przekazanie berla.

Warto zerknąć