ebook Kalendarzyk niemałżeński
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 1061)

Kalendarzyk niemałżeński

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

"Paulina MŁYNARSKA i Dorota WELLMAN zapraszają do świata kobiecych spraw. Pogadajmy o tym, co dla nas ważne! Najlepiej z czerwonym winem albo z kawałkiem czekoladowego ciasta, które na pewno nie pójdzie nam w biodra. Kalendarzyk niemałżeński to pochwała kobiecej przyjaźni, szczere rozmowy i bardzo osobiste listy. Paulina i Dorota nie boją się żadnego tematu: rozmawiają o facetach i dzieciach, o swoich lękach i błędach, straconych szansach i przeszłych miłościach. O piekle, które kobiety gotują kobietom i o tym, co kobiety lubią gotować swoim facetom. Kalendarzyk niemałżeński to książka, która powinna trafić do rąk każdej Polki – matki i singielki, feministki i tradycjonalistki, perfekcyjnej i trochę mniej doskonałej pani domu."

Kalendarzyk niemałżeński od Paulina Młynarska, Dorota Wellman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Chyba rzeczywiście po "Kalendarzyk..." powinna sięgnąć każda kobieta, żeby zobaczyć, że nie musi być perfekcyjną panią domu, żeby być zadbaną i szczęśliwą, że można być spełnionym zarówno w życiu prywatnym i zawodowym, i jeszcze mieć czasem czas na wakacje. Że nie trzeba się spinać i przejmować, bo dużo przyjemniej jest usiąść z kubkiem kawy czy herbaty. I żeby się przekonać, że w telewizji też czasem pracują normalni ludzie.

    Co mi dał "Kalendarzyk..." to refleksja nad spędzaniem czasu ze sobą. Pomysł żeby iść samotnie do kina, kawiarni czy jechać na wycieczkę wydawał mi się abstrakcyjny, bo przecież uwielbiam być z ludźmi i spędzać z nimi czas. Teraz taka wizja wydaje mi się całkiem kusząca - mało to razy chciało by się gdzieś wyrwać, a nie było z kim? Może przy następnej okazji odważę się pobyć ze sobą? Chyba nie będę się nudzić ;)

Warto zerknąć