ebook Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 36) Ilość stron (szacowana): 200

Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 39.90
39.90 zł Lub 35.91 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Jesteś zmęczony sztywnymi ramami pracy w firmie? Marzysz o swobodzie, pracy w wybranych godzinach i dowolnym miejscu? Zostań freelancerem! Zanim jednak to zrobisz, poznaj wszystkie za i przeciw. Bycie świetnym webmasterem nie musi oznaczać, że równie dobrze poradzisz sobie z obowiązkami "wolnego strzelca". Dzięki tej książce przekonasz się, czy wolisz być częścią grupy, czy pragniesz zostać sobie sterem, żeglarzem, okrętem...

Ten podręcznik to pozycja wyjątkowa na rynku wydawniczym. Prezentuje najważniejsze umiejętności i cechy, jakie powinien posiadać niezależny projektant WWW. Dzięki niej poznasz sposoby skutecznej komunikacji z klientami oraz najlepsze metody wyceny projektów. W trakcie lektury nauczysz się reagować na krytykę, przygotowywać umowy oraz planować budżet. Ponadto poznasz błędy, które najczęściej popełniają freelancerzy, i dowiesz się, jak ich unikać. Książka porusza wszystkie zagadnienia, o których freelancer wiedzieć powinien!

Sprawdź:

  • od czego zacząć, czyli jakie cechy powinien mieć freelancer projektów WWW
  • jak tworzyć oferty i rozmawiać z klientami
  • jak wycenić projekt i zarządzać finansami
  • jak dobrze się zareklamować, czyli uprawiać skuteczny marketing "wolnego strzelca"

Rozpocznij karierę na własny rachunek!

Podręcznik freelancera. Tajniki sukcesu niezależnego projektanta stron WWW. Smashing Magazine od Smashing Magazine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka zdecydowanie dla początkujących freelancerów, jednak jak wszystkie książki Smashing Magazine - bardzo dobra :) Jasno i klarownie opisuje dobre praktyki współpracy z klientami, zarządzanie projektami oraz wszelkie niuanse związane z pracą jako wolny strzelec. Gdybym przeczytał ją na początku kariery - na pewno zaoszczędził bym sporo czasu i nerwów :)

  • Awatar

    Ciekawa pozycja dla początkujących freelancerów. Opisane w niej doświadczenia nie były dla mnie nowością, ale pozwoliły mi przypomnieć sobie o tym jak powinienem współpracować z klientem. Mogę ją polecić raczej tylko osobom, które dopiero zaczynają przygodę z byciem wolnym strzelcem.

Warto zerknąć