ebook Star Carrier: Pierwsze uderzenie
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 4465)

Star Carrier: Pierwsze uderzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.19
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
25.52 zł
29.90 zł
21.19 zł
21.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

"Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych... Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy. Ian Douglas prowadzi czytelnika przez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem. "

Star Carrier: Pierwsze uderzenie od Ian Douglas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Klasyczna space opera. Pozycja obowiązkowa dla miłośników książek o Honor Harrington (D. Weber) czy szpitalu kosmicznym (J. White). Wartka akcja i ciekawe postacie gwarantują dobra rozrywkę.

  • Awatar

    Gatunek to: space opera, którego niestety brakuje na polskim rynku. Czyta się lekko, nawet może zbyt lekko. Nie jest to wymagająca pozycja dla czytającego.

Warto zerknąć