ebook Mroczna wieża
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 106716)

Mroczna wieża
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 38.15
wciąż za drogo?
21.90 zł
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
26.60 zł Lub 23.94 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
26.99 zł
29.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Przedostatnia część kultowego cyklu łączącego fantasy, horror i western. Przez samego autora uważanego za ukoronowanie jego twórczości, przez Czytelników stawianego na równi z trylogią Tolkiena.

 

Pere Callahan toczy swój ostatni bój z wampiram, Susannah jest świadkiem narodzin potwornego Mordreda, a Roland i Eddie utknęli w Maine lat 70.

Po uwolnieniu się od prześladowców Roland wraz z towarzyszami wyrusza do zamku Karmazynowego Króla. Po drodze muszą stoczyć walkę z załogą więzienia Algul Siento, która chce zniszczyć ostatnie Promienie, by doprowadzić do zawalenia się Mrocznej Wieży.

Czy u celu swej wędrówki Roland odnajdzie sens istnienia? Czy kres jego podróży będzie zarazem początkiem nowego życia?

Mroczna wieża od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Są gusta i guściska, rzekła stara panna, całując krowę.
W chaosie mroku żyją upiory.
Kłamcy wszędzie widzą sobie podobnych.
Ci, którzy nie wyciągają wniosków z przeszłości, są skazani na jej powtarzanie.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Uwieńczenie cylku. Bohaterowie zostają rozdzielenie. Roland wreszcie ma szansę dotrzeć do Mrocznej Wieży. Dla samej końcówki warto przebrnąć przez tę pozycję. W sumie to za takie zakończenie Kinga albo się będzie kochać, albo nienawidzić.

  • Awatar

    Ostatnia część cyklu - i choć kończąca, to wprowadzająca nowych bohaterów. Mamy tu podsumowanie i zamknięcie pootwieranych wątków pootwieranych we wcześniejszych częściach, ale też "rozwiązanie problemu bohaterów" - mi osobiście przykro się robiło, gdy po kolei odchodzili. No i też spodziewałem się innego zakończenia, choć to wcale nie jest złe, po prostu zaskakujące.

  • Awatar

    Mieszane uczucia. Z jednej strony - po prostu kolejny dobry tom cyklu. Z drugiej... Trochę dziwne zakończenie. Na pewno się takiego nie spodziewałem, ale pozostaje wrażenie jakiegoś lekkiego niedosytu.

Warto zerknąć