ebook Mroczna wieża
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 106739)

Mroczna wieża
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 31.93
Audiobook - najniższa cena: 30.39
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
31.93 zł
33.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przedostatnia część kultowego cyklu łączącego fantasy, horror i western. Przez samego autora uważanego za ukoronowanie jego twórczości, przez Czytelników stawianego na równi z trylogią Tolkiena.

 

Pere Callahan toczy swój ostatni bój z wampiram, Susannah jest świadkiem narodzin potwornego Mordreda, a Roland i Eddie utknęli w Maine lat 70.

Po uwolnieniu się od prześladowców Roland wraz z towarzyszami wyrusza do zamku Karmazynowego Króla. Po drodze muszą stoczyć walkę z załogą więzienia Algul Siento, która chce zniszczyć ostatnie Promienie, by doprowadzić do zawalenia się Mrocznej Wieży.

Czy u celu swej wędrówki Roland odnajdzie sens istnienia? Czy kres jego podróży będzie zarazem początkiem nowego życia?

Mroczna wieża od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Są gusta i guściska, rzekła stara panna, całując krowę.
W chaosie mroku żyją upiory.
Kłamcy wszędzie widzą sobie podobnych.
Ci, którzy nie wyciągają wniosków z przeszłości, są skazani na jej powtarzanie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Uwieńczenie cylku. Bohaterowie zostają rozdzielenie. Roland wreszcie ma szansę dotrzeć do Mrocznej Wieży. Dla samej końcówki warto przebrnąć przez tę pozycję. W sumie to za takie zakończenie Kinga albo się będzie kochać, albo nienawidzić.

  • Awatar

    Ostatnia część cyklu - i choć kończąca, to wprowadzająca nowych bohaterów. Mamy tu podsumowanie i zamknięcie pootwieranych wątków pootwieranych we wcześniejszych częściach, ale też "rozwiązanie problemu bohaterów" - mi osobiście przykro się robiło, gdy po kolei odchodzili. No i też spodziewałem się innego zakończenia, choć to wcale nie jest złe, po prostu zaskakujące.

  • Awatar

    Mieszane uczucia. Z jednej strony - po prostu kolejny dobry tom cyklu. Z drugiej... Trochę dziwne zakończenie. Na pewno się takiego nie spodziewałem, ale pozostaje wrażenie jakiegoś lekkiego niedosytu.

Warto zerknąć