Sztuka kochania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.53 / 5.00
liczba ocen: 756
cena od: 17.99
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 17.99 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.99 zł
20.10 zł
22.66 zł
24.52 zł
Pozostałe księgarnie
26.91 zł
26.99 zł
27.00 zł
28.49 zł
29.49 zł
Opis:

Sztuka kochania po licznych perypetiach ukazała się w 1976. Była pierwszym z prawdziwego zdarzenia poradnikiem seksuologii w krajach Układu Warszawskiego i mimo że wychowały się na niej trzy pokolenia par, aktualności nie straciła do dzisiaj. 

Autorka uzupełniła Sztukę kochania nowymi metodami antykoncepcji, propozycjami pikantnych zabaw erotycznych, tekstami historycznymi o mowie miłosnej oraz metodami zaspokajania głodu seksualnego u ludzi samotnych. W Polsce sprzedano około 7 milionów egzemplarzy Sztuki kochania, nie licząc pirackich dodruków. 

Czy taką popularność spowodowało jedynie obalenie tabu seksualnego? Jak się okazuje - nie do końca. Sztuka kochania nie jest zwyczajnym, zimnym poradnikiem. Jest w niej wiele ciepła, zrozumienia, serdeczności i wyrozumiałości. Ta książka uczy kochać. I to właśnie sekret jej popularności.

CYTATY:
W trakcie przeżyć fizycznych myślenie jest surowo wzbronione.
Proporcje dawania i brania w miłości zmieniają się stale w przeciągu życia ludzkiego, przeważając to w jedną, to w drugą stronę. Już Balzac powiedział, że w miłości zawsze jest ten, który całuje, i ten, który jest całowany.
Miłość spełniona w ciągu dwóch dni umiera w ciągu dwóch następnych, zdobywana w ciągu miesięcy trwa miesiące, a w ciągu lat — lata. Sedno sprawy zawsze pozostaje jednakie, nie cenimy rzeczy, które dostajemy łatwo
Nie należy nigdy upijać się na smutno ani kochać się dla zabicia zmartwień, w obu przypadkach bowiem mamy potem straszliwego kaca.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć