ebook Sztuka kochania
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 992)

Sztuka kochania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.99
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
-37% 14.99 zł Lub 13.49 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
29.99 zł
23.73 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sztuka kochania, od chwili pierwszego wydania w 1967 roku od razu stała się książką kontrowersyjną i dotychczas sprzedała się w siedmiomilionowym nakładzie. Tyle milionów rodaków nie może się mylić, ta książka musi być doskonała, dlatego też naprawdę należy ją nie tylko posiadać ale i wnikliwie przeczytać.

Książka ta, choć wydana przed ponad 50 laty, nigdy nie straciła na swojej wartości. Zawarta w niej wiedza, przekazana przez rewolucjonistkę seksualną – Michalinę Wisłocką, przez lata odgrywała ogromną rolę w edukacji erotycznej wielu Polaków. Ten, tak zwany poradnik dla par uczy nie tylko w jaki sposób poradzić sobie z intymnością w udanym związku. Autorka w swojej książce obrazowo opisuje przykłady pozycji seksualnych i udanych zabaw erotycznych. Jednak nie jest to tylko typowy poradnik, obrazujący miłość fizyczną. Wisłocka przybliża w nim samą naturę tego wielkiego uczucia, jakim jest miłość, a także wskazuje jak ważnym aspektem naszego życia, nie tylko tego seksualnego, jest potrzeba zrozumienia drugiego człowieka.

Sztuka kochania może okazać się dla młodzieży świetnym wstępem na drodze do poznawania rozkoszy życia seksualnego. Dla czytelnika dorosłego i świadomego, będzie stanowiła doskonałe źródła przypomnienia tego, co ważne dla każdego z nas.

Najnowsze wydanie Sztuki kochania w wersji elektronicznej zostało wzbogacone o słowo wstępne prof. Zbigniewa Izdebskiego, oraz o nowy rozdział, przybliżający aspekt antykoncepcji.

Sztuka kochania od Michalina Wisłocka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Zasada pierwsza i ostatnia: gry miłosne są radością życia, a nie "ofiarnym stosem" czy ponurym obowiązkiem.
"Kochanie" to piękne polskie słowo, które w moim odczuciu określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi.
W trakcie przeżyć fizycznych myślenie jest surowo wzbronione.
Proporcje dawania i brania w miłości zmieniają się stale w przeciągu życia ludzkiego, przeważając to w jedną, to w drugą stronę. Już Balzac powiedział, że w miłości zawsze jest ten, który całuje, i ten, który jest całowany.
Miłość spełniona w ciągu dwóch dni umiera w ciągu dwóch następnych, zdobywana w ciągu miesięcy trwa miesiące, a w ciągu lat — lata. Sedno sprawy zawsze pozostaje jednakie, nie cenimy rzeczy, które dostajemy łatwo
Nie należy nigdy upijać się na smutno ani kochać się dla zabicia zmartwień, w obu przypadkach bowiem mamy potem straszliwego kaca.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć