ebook Upadek Gigantów
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 189053)

Upadek Gigantów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 24.90
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
37.50 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
37.50 zł
37.50 zł Lub 33.75 zł
-33% 24.90 zł
29.98 zł
31.08 zł
31.88 zł
31.88 zł
33.75 zł
Inne proponowane

"Powieść otwierająca monumentalną epicką trylogię, rozgrywająca się na tle burzliwych, kształtujących XX wiek wydarzeń, pełna napięcia opowieść o losach pięciu rodzin - amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej. Wydarzenia opisane w 'Upadku gigantów' przybliżają okres pierwszej wojny światowej, rewolucji październikowej i obrazują powstanie ruchu sufrażystek. Wybuch pierwszego ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego na zawsze zmienia życie bohaterów. Gdy trzynastoletni Billy Williams uczy się, jak być mężczyzną, w brutalnym świecie wojennych okopów, jego siostra trafia do domu arystokratki, Maud Fitzherbert, kobiety uwikłanej w niebezpieczny romans z niemieckim szpiegiem. Nieszczęśliwie zakochany Gus Devar, młody student prawa, otrzymuje szansę na wspaniałą karierę w Białym Domu. Inaczej potoczą się losy Grigorija i Lva Peshkovów, osieroconych bliźniaków, których planu emigracji do mitycznej Ameryki przekreśla wojna."

Upadek Gigantów od Ken Follett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli zaciągnąłeś kredyt na sto dolarów, to bank ma cie w ręku. Jeśli jesteś winien milion, to ty masz władze nad bankiem.
Ludzie zawsze potrzebują kogoś, kogo mogą nienawidzić. A gazety skwapliwie tę potrzebę zaspokajają.
Poniżenie, na które narażasz innych, prędzej czy później obraca się przeciwko tobie...
Duma uprzedza upadek
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć