ebook Wojna w blasku dnia. Księga 1
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 1479)

Wojna w blasku dnia. Księga 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa oferta: 28.07
Audiobook - najniższa oferta: 28.43
prv#Mozna sie spoznic
33.68 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
28.07 zł Lub 25.26 zł
28.63 zł
35.92 zł
28.17 zł
28.63 zł
29.98 zł
30.50 zł
33.68 zł
34.49 zł
35.92 zł
Inne proponowane

Po zmroku na świat wychodzą demony. Mordują każdego, kto ośmieli się przekroczyć runiczny krąg. Tylko Arlen i Jardir mogą stoczyć z nimi wojnę w blasku dnia. Wygrać albo przepaść na zawsze... Ludzkość ma trzydzieści dni, by w świecie otchłani i mroku przygotować się do kolejnego ataku demonów. Miesiąc to zbyt mało, by uchronić życie...Arlen i Jardir byli kiedyś jak bracia. Teraz stali się rywalami. Otchłańce szykują atak i tylko dwóch mężczyzn może stanąć im na drodze. Najpierw jednak muszą opanować demony, które czają się w ich sercach...Peter V. Brett to prawdziwy mistrz gatunku! Jest dziś tak rozpoznawalny jak George R. R. Martin, Robert Jordan czy Terry Brooks. Powieści z cyklu demonicznego – „Malowany człowiek”, „Pustynna Włócznia” oraz „Wojna w blasku dnia” – podbiły księgarskie rynki całego świata.

Wojna w blasku dnia. Księga 1 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobrze jest uciekać, gdy wiesz, dokąd uciekasz, ale jeśli nie masz celu, lepiej jest stanąć do walki.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Fabuła Wojny w blasku dnia I w większości oparta jest na retrospekcji. Muszę przyznać, że tą część czytało mi się najgorzej. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy.

  • Awatar

    Rewelacja. Ten cykl to jedna z najlepszych powieści fantasy jakie czytałam. "Malowany człowiek" czyta sie z zapartym tchem, "Pustynna włócznia" jest dopełnieniem pierwszej części, a wszystko spojone w trzecim tomie "Wojna w blasku dnia". Pomimo pokaźnych rozmiarów książki czyta się błyskawicznie. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli gatunku, ale też dla tych, którzy do fantasy chcą się przekonać ;)

Warto zerknąć