ebook Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 23.93
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
27.57 zł 20% rabatu
29.79 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
24.43 zł
25.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Ustny egzamin, prezentacja w pracy, wygłaszanie toastu – ćwiczenie wymowy ułatwi Ci występowanie na forum i pozwoli przekonać innych do Twoich racji. Ty też możesz zostać mistrzem mowy polskiej!

„Książka Mirka Oczkosia pokazuje, jak ważna jest mowa, sposób mówienia w życiu każdego człowieka. Ale pokazuje coś jeszcze. Pokazuje, że człowiek dorosły, który nigdy nie miał okazji ćwiczyć się w przemawianiu, mówieniu, zabieraniu głosu publicznie, może się tego nauczyć przez zabawę! Autor w lekki sposób omawia poszczególne głoski, proponuje ćwiczenia o różnym stopniu trudności, ale też zamieszcza teksty, które sprawiają, że ćwiczący śmieje się w głos.
Jeśli zamierzasz dobrze wypaść na prezentacji w pracy, na egzaminie w szkole, na spotkaniu z wyborcami, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli chcesz oczarować ukochaną osobę, być mistrzem wygłaszania toastów i opowiadania dowcipów, ta książka Ci pomoże. Jeśli chcesz zostać aktorem, dziennikarzem, politykiem lub mistrzem mowy polskiej, sięgnij po tę publikację. Trzymam kciuki za sukcesy ćwiczących!
Gorąco polecam”.

Iwona Schymalla, TVP (Mistrz Mowy Polskiej)

 

„Powiedzieć wszystko, co pomyśli głowa!
Od dziś każdy może zostać mistrzem mowy polskiej. To dobra wiadomość. Zła jest taka, że trzeba nad tym popracować. Ale z tym podręcznikiem, to przyjemność i świetna zabawa. To wymarzony «osobisty trener» do ćwiczenia dykcji. Giętkość języka wszak jest nie mniej ważna niż giętkie ciało, że o giętkim umyśle nie wspomnę”.

Krystyna Czubówna

Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców od Mirosław Oczkoś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zbiór ćwiczeń poprawiający wymowę. Nie zostaniesz żadnym mówcą, tylko nauczysz się poprawnie wypowiadać słowa.

Warto zerknąć