ebook Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 61) Ilość stron (szacowana): 336

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
19.95 zł Lub 17.96 zł
39.90 zł
19.95 zł
19.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Sprawdź w specjalnie przygotowanym quizie, jaka jest Twoja wiedza na temat kobiet!

Przeczytaj wywiad z autorem książki - Krzysztofem Królem "

Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" napisana jest prostym, zrozumiałym językiem i w moim przekonaniu spełnia swoja edukacyjną rolę. Tematyka damsko-męska i seksualność to nie tylko, a w Polsce niestety szczególnie, kolorowe czasopisma - ale o czym świadczy książka Krzysztofa Króla - ujęcie tych zagadnień od strony doświadczonego psychologa i praktyka. Ma ona duże walory pedagogiczne, przekazuje i otwiera Czytelnikowi szeroko drzwi do bliższego poznania swojego ciała i seksualności. Jest godna polecenia nie tylko młodzieży, ale również edukatorom, pedagogom, a nawet dorosłym - wiedzy nigdy nie za dużo, a wzajemnych relacji w sferze seksu uczymy się przez całe życie.Seksuolog, prof. dr hab. n. med. Zygmunt Zdrojewicz No właśnie, a czy Ty wyobrażasz sobie, że może istnieć tylko jedna książka, w której znajdziesz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania dotyczące kobiet? Zapytasz:
  • Zerwała ze mną dziewczyna - jak sprawić, aby do mnie wróciła

Masz właśnie szansę zdobyć pierwszą wydaną na świecie, tak wypełnioną wiedzą KSIĘGĘ, w której zebrana jest wiedza stu książek, tysięcy godzin doświadczenia i dziesiątek szkoleń na temat relacji z kobietami. Czy chcesz mieć na swojej półce księgę, która będzie dla Ciebie w każdej chwili jak kumpel Don Juan mieszkający w pokoju obok, którego pytasz o poradę, gdy wychodzisz na randkę? ...a dodatkowo on ma zawsze rację?

Kobiety. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego kiedy Ty starasz się, kupujesz prezenty, prawisz komplementy, robisz dla nich wszystko, one olewają Cię jeszcze bardziej? Dlaczego kłóciliście się z dziewczyną lub dlaczego ona Cię rzuciła? Dlaczego jesteś zazdrosny? Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie? Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę -- dobrze trafiłeś! Ta wielka księga zawiera odpowiedzi na WSZYSTKIETwoje pytania w kwestii kobiet i jest jak rozmowa z dobrym kumplem. Takim najfajniejszym gościem w mieście, za którym piszczą dziewczyny i któremu chce się z jakichś powodów z Tobą gadać. Z tą różnicą, że Autorowi NAPRAWDĘ chce się z Tobą gadać.

Kilkadziesiąt dni -- tyle potrzebujesz, by przejść z Autorem teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Tylko tyle czasu, by dotrzeć do takiej jakości w Twoim randkowym i partnerskim życiu, o jakiej dziś tylko marzysz. Biorąc tę książkę do ręki, właśnie zacząłeś tę zmianę -- zmianę w mężczyznę, który zaprojektował swoje życie tak, aby być szczęśliwym człowiekiem!

Relacje damsko-męskie od A do Z, z dłuższym przystankiem w punkcie G

  • Wszystko, co powinien był powiedzieć Ci ojciec.
  • Coś, czego o kobietach nie powiedziała Ci matka.
  • Ich śliczne główki, czyli psychologia kobiet.
  • Niezbędne kroki, które musisz wykonać, by poderwać dziewczynę ...również bez wypowiedzenia choćby jednego słowa.
  • Tworzenie więzi i węzłów (dla zaawansowanych).
  • Robótki ręczne i cała sfera erotyczna
  • Jak zapewnić orgazm KAŻDEJ kobiecie, zawsze i wszędzie.
  • Coś, co pozwoli Ci zdobyć 90% kobiet -- nie kasa ani wygląd.
  • Tworzenie związku, pokonywanie problemów i całe to "życie długo i szczęśliwie"

Na koniec powiem Ci, że jest to PIERWSZA na świecie książka, którą możesz pokazać kobietom bez cienia skrępowania. Nie znajdziesz w niej manipulacji, hipnozy, oszukiwania i głupich technik dla mięczaków, którym po prostu brakuje przysłowiowych "jaj", aby być prawdziwym mężczyzną. Znajdziesz natomiast sprawdzone na całym świecie zas

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn od Krzysztof Król możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Sukces w życiu osiągają tylko ci, którzy mają odwagę podjąć ryzyko.
Ostateczną miarą mężczyzny nie jest to, jak zachowuje się w sytuacjach komfortowych i dobrobycie, lecz to, jak zachowuje się w obliczu problemów i zagrożenia.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć